تازه ها

پربیننده ترین

1399-06-25 18:04
کد مطلب: 86724
مدیرکل میراث فرهنگی اردبیل از سفر وزیر میراث‌فرهنگی به استان اردبیل خبر داد و گفت: وزیر میراث‌فرهنگی در هفته‌های آتی با هدف افتتاح پروژه‌های میراث فرهنگی و شرکت در جلسه اقتصاد مقاومتی به استان اردبیل سفر می کند.

نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،  از سفر  وزیر میراث‌فرهنگی به استان اردبیل خبر داد و گفت: وزیر میراث‌فرهنگی در هفته‌های آتی با هدف افتتاح پروژه‌های میراث فرهنگی و شرکت در جلسه اقتصاد مقاومتی به استان اردبیل سفر می کند.

وی افزود: بهره‌برداری از ۲۰ پروژه و بازدید از ۱۰ پروژه شاخص در بخش‌های میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در سطح استان از جمله برنامه‌های پیش بینی شده در این سفر است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل گفت: در حال حاضر قریب به ۱۰۰ پروژه به صورت فعال در حوزه گردشگری استان در حال اجرا بوده که اولویت اصلی تسریع در روند اجرایی و بهره برداری هر چخ سریع‌تر از این طرح‌ها است.

فلاحی با اعلام حمایت از سرمایه‌گذاران در بخش گردشگری استان و تسهیل در روند سرمایه‌گذاری‌ها عنوان کرد: از مهمترین راهکارها و برنامه‌ها در راستای رونق گردشگری در استان استفاده از توان و ظرفیت سرمایه‌گذاران در استان بوده که در همین راستا تلاش می‌کنیم تا موانع و مشکلات طرح‌های سرمایه‌گذاری را رفع و برای رونق فعالیت‌های آنها حمایت و پشتیبانی لازم را داشته باشیم.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه‌های میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در استان افزود: در حال حاضر طرح‌های خوب و مناسبی در هر سه حوزه در تمامی شهرستان‌های استان در دست اجرا بوده که بهره‌برداری از آنها زمینه برای رونق هر چه بیشتر را در این مناطق فراهم خواهد آورد.

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.