تازه ها

پربیننده ترین

1399-06-26 10:19
کد مطلب: 86732
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل:
نیاز شهرستان اردبیل به یک شهرک صنعتی بزرگ مشهود است
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: شهرستان اردبیل به عنوان مرکز استان و با توجه به حجم بالای سرمایه گذاری در آن، نیاز مبرم به یک شهرک صنعتی بزرگ را دارد.

محمد اهلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: بیش از 400 هکتار از اراضی شهرک صنعتی 2 اردبیل به متقاضیان واگذار شده است که طی چند سال آتی دیگر زمینی در این شهرک برای واگذاری به سرمایه گذاران وجود نخواهد داشت.

وی افزود: برای رفع این مشکل، ایجاد یک شهرک صنعتی بزرگ در شهرستان اردبیل کاملا ضروری است که بایستی با همکاری و مساعدت ادارات ذیربط نسبت به احداث آن اقدام شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: در سفر ماه گذشته معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به استان اردبیل، احداث شهرک صنعتی جدید از طریق نمایندگان نیز مطرح شد که این موضوع مورد موافقت اولیه معاون وزیر صمت قرار گرفت.

اهلی مساحت پیش بینی شده برای این شهرک را در حدود 400 هکتار ارزیابی کرد و ابراز داشت: در این سفر مقرر شد پس از تامین زمین از محل اراضی ملی و مطالعات ایجاد آن، نسبت به ارسال مستندات به سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران جهت طرح و تصویب در هیات مدیره سازمانی و در نهایت تصویب در هیات وزیران اقدام گردد.

وی با اشاهره به افزایش روز افزون حضور سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی، تصریح کرد: با توجه به زیرساخت های تامین شده و قیمت پائین حق بهره برداری زمین در شهرک های صنعتی، حضور سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی از افزایش چشمگیری برخوردار بود است به نحوی که در سال 98 تعداد 93 قرارداد واگذاری زمین با سرمایه گذاران منعقد شده بود این در حالی است از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 75 قرارداد با متقاضیان در شهرک های صنعتی انعقاد شده است.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.