تازه ها

پربیننده ترین

1399-06-26 14:44
کد مطلب: 86737
رییس حوزه هنری استان اردبیل :
مستند نقش مداحان در دفاع مقدس تولید می شود
رییس حوزه هنری استان اردبیل گفت: تولید مستند نقش مداحان در دفاع مقدس، اکران فیلم‌های تولیدی حوزه هنری اردبیل با موضوع دفاع مقدس در فضای مجازی در دستور کار حوزه هنری اردبیل است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، امیر رجبی ظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس اظهار داشت: تولید برنامه‌های ارزشمند و فاخر با ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با توجه به چهلمین سال دفاع مقدس در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: حوزه هنری استان و هنرمندان ارزشی و انقلابی نقش تأثیرگزاری در انتقال پیام شهدا به جوانان امروزی دارند و باید با انجام کارهای مهم و ایجاد تنوع در اجرای برنامه‌ها، نسل جوان را با رشادت‌ها و ایثار رزمندگان دوران دفاع مقدس آشنا سازند.

 رییس حوزه هنری استان اردبیل گفت:  19 عنوان برنامه در واحدهای هنری در این خصوص پیش بینی شده که در مر حله تولید و پیش تولید است و پس از طی مراحل نهایی در هفته دفاع مقدس به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وی تصریح کرد: طراحی 3 اینفوگرافی شهدای شاخص استان، برگزاری چند عنوان نمایشگاه از آثار هنرمندان استانی و کشوری، رونمایی از تابلوی نقاشی شهید آوینی، ضبط و اکران شعرخوانی شعرای استان، تولید و آماده‌سازی کتاب‌ صوتی پلاکاردهای خالی گردان از جمله این برنامه‌ها است.

رجبی تاکید کرد: تولید مستند نقش مداحان در دفاع مقدس، اکران فیلم‌های تولیدی حوزه هنری اردبیل با موضوع دفاع مقدس در فضای مجازی و معرفی کتب تولیدی مرتبط با دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های حوزه هنری استان اردبیل در هفته گرامیداشت دفاع مقدس است.

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.