تازه ها

پربیننده ترین

فرمانده سپاه ناحیه سرعین شهرستان سرعین گفت: بیش از 50 عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان اجرا می‌شود.

 سرهنگ پاسدار رضوان راحلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، امسال برنامه های هفته دفاع مقدس متفاوت تر از سالهای گذشته و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

وی افزود: امسال بیش از 50 عنوان برنامه متنوع جهت گرامیداشت این هفته در بخش های مختلف فرهنگی، ورزشی، سازندگی، سیاسی و بصیرتی در نظر گرفته شده است.

فرمانده سپاه ناحیه سرعین شهرستان سرعین  با بیان اینکه برنامه های تدوین شده برای چهل سالگی دفاع مقدس با همراهی دستگاه ها و مردم ولایتمدار شهرستان برگزار می شود، گفت: دیدار و تکریم خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و یادگاران دفاع مقدس از جمله برنامه ها است.

راحلی بیان کرد: افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی، آبادانی و محرومیت زدایی به همت بسیج سازندگی در نقط مختلف شهرستان با مشارکت همه اقشار و نهاده ها در این هفته انجام می شود.

وی با اشاره به شرایط موجود کرونایی و محدودیت در اجرای برنامه ها، به نقش مهم و اساسی رسانه‌ها و فضای مجازی در تبیین ارزشهای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، تاکید و تصریح کرد: اجرای برنامه‌ها در فضای مجازی و بهره بردن از ظرفیت‌های مثبت این محیط در اجرای برنامه‌ها، جزو اولویت‌های اصلی سپاه ناحیه سرعین است.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.