تازه ها

پربیننده ترین

1399-07-01 07:48
کد مطلب: 86857
قلندری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از بررسی مسائل و مشکلات موجود در اجرای روند اجرای این بیمارستان 500 تختخوابی نجف زاده اردبیل خبرداد و گفت: مطالعات تکمیلی خاک شناسی و نواقص موجود با هماهنگی مهندسین مشاور و مجری طرح رفع شده و مقرر شد تا پروژه با سرعت بیشتری ادامه یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، فرزاد قلندری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل صبح امروز در جمع خبرنگاران به روند احداث بیمارستان نجف زاده اشاره کرد و گفت: با هماهنگی به عمل آمده مقرر شده تا پیمانکار و شرکت مشاور ، برنامه زمانبندی عملیاتی بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی نجف زاده  را ارائه  و با کنترل و نظارت اداره کل راه و شهرسازی روند اجرای پروژه طبق برنامه به پیش رود.

وی از بررسی مسائل و مشکلات موجود در اجرای روند اجرای این بیمارستان خبر داد و گفت: مطالعات تکمیلی خاک شناسی و نواقص موجود با هماهنگی مهندسین مشاور و مجری طرح رفع شده و مقرر شد تا پروژه با سرعت بیشتری ادامه یابد.

 قلندری اظهار داشت: با توجه به نیاز شدید استان به افزایش تخت های بستری، مصمم هستیم تا زیرساخت های لازم را فراهم نموده و با تسریع در احداث دو بیمارستان جدید ، این نیاز مردم استان را در مناسب ترین زمان ممکن پاسخ دهیم.

 وی افزود: همه مجریان طرح های عمرانی مکلف هستند تا ضمن شتاب دادن به امور اجرایی، نهایت دقت را در ارتقاء کیفی پروژه ها بکار گیرند

 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.