تازه ها

پربیننده ترین

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج گفت: رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با هدف شناسایی متخصصان در این حوزه است تاضمن معرفی به مجموعه های فعال در حوزه دیجیتال زمینه اشتغال زایی در این زمینه فراهم شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، ،رئیس سازمان فضای مجازی بسیج در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا با اشاره به برگزاری مرحله نهایی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج گفت: این رویداد یکی از اتفاقاتی است که در سازمان بسیج طی چند سال گذشته به طور مرتب و پیوسته با هدف تولید محتوای دیجیتال در حال برگزای است.

وی با بیان اینکه نخستین دوره تولیدات محتوای دیجیتال در سال ۹۷ به طور متمرکز با حضور تیم های متخصص از سراسر کشور برگزار شد ادامه داد: این رقابت ها در سه بخش بازی، نرم افزار و انیمیشن آغاز شد و در سال ۹۸ در ۳۲ مرکز استان در سراسر کشور و با حضور ۱۵۰۰ بسیجی در قالب ۵۰۰ تیم ادامه پیدا کرد.
 
معین با اشاره به راهیابی ۱۱۸ تیم به مرحله نهایی که از صبح امروز با هم به رقابت خواهند پرداخت تصریح کرد: راه یافتگان به مرحله نهایی از امروز در تهران با هم به رقابت خواهند پرداخت.
 
رئیس سازمان فضای مجازی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان تا زمان آغاز رقابت از موضوع اطلاعی ندارند تاکید کرد: پس از اعلام موضوع این رقابت از سوی مهمان ویژه برنامه در سه حوزه ، تا صبح جمعه این رویداد ادامه خواهد داشت.
 
وی با اشاره به هدف برگزاری این رقابت گفت: اساسا این برنامه ها با هدف شناسایی متخصصان در حوزه دیجیتال است تاضمن معرفی به مجموعه های فعال در حوزه دیجیتال زمینه اشتغال زایی در این حوزه فراهم شود.
 
انتهای پیام/م
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.