تازه ها

پربیننده ترین

1399-07-02 09:36
کد مطلب: 86890
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت:منش قهرمانی و پهلوانی پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی باید بین نسل جوان نهادینه شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سجاد انوشیروانی در دیدار با پیشکسوتان رشته وزنه برداری ارذبیل اظهار داشت:بهنام آذر مجیدی ورزشکار و قهرمان درخشان رشته وزنه برداری است که توانسته مقام های بسیاری را برای کشورمان به ارمغان آورد و پرچم جمهوری اسلامی ایران را چندین بار در میادین جهانی به اهتزار درآورد.

وی افزود: وحیه جوانمردی و پهلوانی این ورزشکار عزیز مثال زدنی است، همچنین وی از پیشکسوتان رشته ورزشی وزنه برداری است که همیشه و در هر مکان نام دیگر پیشکوتان رشته اش را زنده نگه داشته است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: هیات وزنه برداری استان باید با احترام به کسوت بزرگانی چون آذر مجیدی و زنده نگه داشتن یاد بزرگانی چون زنده یاد مرحوم رئیسی، بزرگی و ارزشهای راستین ورزش را در میان نسل جوان ترویج کرده و برای آشنایی بیشتر نسل جوان با این بزرگان و ستارگان تلاش کند.
 
انوشیروانی تصریح کرد: حفظ احترام و شان پیشکسوتان در عرصه ورزش باید مهم شمرده شود و این بزرگان قطعا بهترین الگو برای نسل جوان خواهند بود.
 
در ادامه این دیدار، بهنام آذر مجیدی گفت:باید ارتباط نزدیکی بین ورزشکاران و پیشکسوتان برقرار شود چرا که آنان بهترین الگو و بهترین سرمشق برای جوانان تازه کار در هر رشته ورزشی ای هستند و می توانند از گنجینه تجربیات خود برای نسل جوان استفاده کنند‌.
 
 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.