تازه ها

پربیننده ترین

1399-07-27 12:24
کد مطلب: 87398
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی:
مردم در آتش گرانی ساعتی می سوزند/ انفعال مجلس در برابر بی اعتنایی رئیس جمهور قابل قبول نیست
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش قیمت دلار مچ اقتصاد و معیشت مردم را خوابانده و دولت نیز روزه سکوت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، صدیف بدری در نشست علنی امروز (یکشنبه 27 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با استناد به ماده 22 آیین نامه داخلس مجلس، اظهار داشت: حفظ شأن و منزلت مجلس و دفاع از حقوق و جایگاه نمایندگان از وظایف هیات رئیسه است، اما هیات رئیسه آنچنان که باید در این زمینه عمل نکرده است.

وی افزود: هیات رئیسه در برابر حواشی و هجمه های گسترده علیه مجلس عملکرد مناسبی نداشت و با کج سلیقگی زمینه تخریب مجلس را ایجاد کرد و در مرحله بعدی سکوت کرده، یا به شکل غیراصولی به دفاع پرداخت که هزینه آن را نه فقط هیات رئیسه که کل نمایندگان پرداخت می کنند. انتظار می رود هیات رئیسه عملکرد بهتری داشته باشد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از گذشت 5 ماه از آغاز به کار مجلس یازدهم، نشانی از تبیین راهبرد، برنامه ریزی مشخص و اولویت بندی از جلسات مجلس نیست، افزایش قیمت دلار مچ اقتصاد و معیشت مردم را خوابانده و دولت نیز روزه سکوت گرفته است.

بدری با بیان اینکه مجلس نباید دچار روزمرگی شود، ادامه داد: انفعال مجلس در برابر بی اعتنایی رئیس جمهور در موارد متعدد مانند بلاتکلیف ماندن وزارت صمت در حالی که مردم در آتش تورم می سوزند، به هیچ عنوان از مجلس یازدهم که مجلس امید و انتظار است، قابل قبول نیست.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه مردم در آتش گرانی ساعتی می سوزند، تصریح کرد: دولت باید پای میز پاسخگویی آورده شود، چرا که برای ساماندهی این وضعیت برنامه ای ندارد.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.