تازه ها

پربیننده ترین

1399-07-27 19:04
کد مطلب: 87406
فرماندار اردبیل گفت: در سال جهش تولید حمایت از واحدهای تولیدی خلاق و ڪارآفرین ڪه به صورت خوشه‌های صنعتی در مسیر تولید و اشتغال قرار دارند در دستور ڪار قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، مسعود امامی یگانه فرماندار اردبیل روز یکشنبه در بازدید از دو واحد تولیدی شهرڪ صنعتی شماره یڪ اردبیل گفت: در حال حاضر واحد طراحی و تولیدی قطعات خودرو، موتورسیڪلت و لوازم الڪترونیڪی و روشنایی ابزار سبلان در شهرڪ صنعتی شماره یڪ اردبیل نقش مهمی در ارتقای تولید و رونق اشتغال در منطقه داشته ڪه ۵۰۰ میلیارد تومان برای این مجموعه سرمایه گذاری شده است. 

وی افزود: برای ۵۰۰ نفر نیز دراین مجموعه و زیرشاخه‌های قطعه سازی و مونتاژ اشتغال فراهم شده است.

فرماندار اردبیل با بیان اینکه  در ادامه سخنان خود به مشکلات واحدهای تولیدی اردبیل اشاره کرد و گفت: تامین مواد اولیه مهمترین مشکل واحدهای تولیدی اردبیل است که باید راهکار اساسی در اینخصوص اندیشیده شود.

وی همچنین بر فراهم شدن تسهیلات سرمایه گردش برای واحد تولیدی، خدماتی شیران نگار تاڪید ڪرد و گفت: این مجموعه نیز در راستای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در سطح ڪشور پیشگام بوده است.

امامی یگانه حمایت از سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی را اولویت اساسی دولت عنوان ڪرد و گفت: مشڪلات و مطالبات واحدهای تولیدی در اردبیل با جدیت توسط دستگاه‌های مسئول پیگیری شود.

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.