سرویس: گروه شهرستانیکد خبر: 87972|11:59 - 1399/09/02
نسخه چاپی

رئیس حفاظت محیط زیست کوثر خبرداد:

دستگیری 6 شکارچی متخلف در منطقه شکار ممنوع دربند مشکول

دستگیری 6 شکارچی متخلف در منطقه شکار ممنوع دربند مشکول
رئیس حفاظت محیط زیست کوثر گفت: محیط بانان پاسگاه محیط بانی مشکول با کنترل و مراقبت نامحسوس و هوشیاری طی هفته گذشته، 6 نفر شکارچی متخلف را دستگیر کردند.

به گزارش سبلان ما ، یوسف رشیدی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  در عملیاتی 5 نفر از شکارچیان متخلف با کنترل و مراقبت نامحسوس و هوشیاری یگان حفاظت محیط زیست شهرستان کوثر در ابتدای شروع به شکار بازداشت شدند و از این افراد تعداد 4 قطعه کبک و سایر ادوات شکار و صید کشف و ضبط شد و پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی شهرستان کوثر تحویل داده شدند.

وی افزود: در مامورتی دیگر یک نفر شکارچی متخلف توسط مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان کوثر و با کمک همیاران محیط زیست شناسایی و با دستور مقام قضایی و همکاری پاسگاه انتظامی در محل سکونت خود بازداشت شد.

رئیس حفاظت محیط زیست کوثر گفت: از این فرد نیز تعداد 34 قطعه کبک و ادوات شکار کشف و ضبط گردید و پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی تحویل داده شد.

 رشیدی تصریح کرد: شکار در کلیه مناطق شهرستان کوثر ممنوع است و یگان حفاظت محیط زیست شهرستان کوثر با متخلفان برخورد می کند.

منطقه شکار ممنوع دربند مشکول به وسعت 30 هزار هکتار با تنوع زیستی جانوری و گیاهی در جنوب شهرستان کوثر واقع شده است و یکی از زیستگاه مهم انواع گونه های حیات وحش است.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربیننده ترین ها