سرویس: اجتماعی
کد خبر: 91561
|
18:45 - 1400/05/14
نسخه چاپی

در آیین معارفه مدیر حوزه علمیه خواهران اردبیل مطرح شد؛

رکن اول مدیریت، تشخیص اولویت ها است/ لزوم اصلاح و مدیریت مسائل اجتماعی کشور

رکن اول مدیریت، تشخیص اولویت ها است/ لزوم اصلاح و مدیریت مسائل اجتماعی  کشور
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با بیان اینکه وضعیت فرهنگی کشور مطلوب نیست به خروجی حوزه های علمیه اشاره کرد و گفت: در برهه ای که دشمنان در حال نزدیک شدن به سنگرهای فرهنگی کشور هستند، مراقبت از مرزهای عقیدتی مردم لازم و ضروری است.

به گزارش سبلان ما ، آیین تودیع و معارفه مسئول جدید حوزه علمیه خواهران اردبیل بعد از ظهر امروز با حضور حجت الاسلام عبدالکریم بهجت پور مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور، آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل، حجت الاسلام نوروزی مدیر حوزه های علمیه استان اردبیل، حجت الاسلام قاسم جعفرزاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل، ملا احمدی مدیرکل صدا و سیمای اردبیل،حجت الاسلام سید محمد سید سیاح مسئول بسیج اساتید، طلاب و روحانیون استان اردبیل در حوزه علمیه خواهران اردبیل برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در این مراسم با بیان اینکه وضعیت فرهنگی کشور مطلوب نیست به خروجی حوزه های علمیه اشاره کرد و گفت: در  برهه ای که دشمنان در حال نزدیک شدن به سنگرهای فرهنگی  کشور هستند، مراقبت از مرزهای عقیدتی مردم بر عهده اساتید حوزه  است.

وی با بیان اینکه بر اثر غفلت مسئولان کشور، دشمنان در صدد غارت عفت  جامعه هستند، گفت: نباید به عده ای خاص اجازه داد با خیانت به بیت المال برای دشمنان فرصت سازی کنند.

 آیت الله عاملی  به فرا افکنی های برخی مسئولین در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: اصلاح وضعیت اجتماعی کشور از ضروریات و اولویت های مسئولین آینده کشور است.

وی با بیان اینکه رکن اول مدیریت تشخیص اولویت ها است، از دولت پیش رو خواست مسائل فرهنگی و اجتماعی را در  کنار مسائل اقتصادی و معیشتی مردم اولویت برنامه های خود قرار دهد.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در پایان سخنان خود به لزوم تربیت انسان های صالح و اثر گذار در حوزه های علمیه تاکید کرد و گفت: امروز باید مقتدرترین خطبای جهان اسلام به طلاب معرفی و الگوسازی شود تا در آینده پیش رو شاهد ظهور و بروز خطبای تاثیرگذار در کشور شویم.

در پایان این مراسم ضمن قدردانی از زحمات حجت الاسلام مهدی قربانی مدیر سابق حوزه علمیه خواهران اردبیل، خواهر جهانی از دانش آموختگان و تربیت یافته گان خوزه علمیه خواهران اردبیل و از مدیران توانمند حوزه در سطوح مختلف به عنوان مسئول جدید حوزه علمیه خواهران اردبیل معرفی شد.

 

انتهای پیام/ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربیننده ترین ها