سرویس: سیاسیکد خبر: 91565|21:27 - 1400/05/14
نسخه چاپی

اعضای هیئت رئیسه شورای شهر جعفرآباد معرفی شدند

اعضای هیئت رئیسه شورای شهر جعفرآباد معرفی شدند
مراسم تحلیف اعضای دوره ششم شورای اسلامی جعفرآبادمغان درمحل فرمانداری شهرستان بیله سوار مغان برگزار و اعضای هیئت رئیسه شورا انتخاب شدند.

به گزارش سبلان ما ، مراسم تحلیف و ادای سوگند اعضای دوره ششم شورای اسلامی شهر جعفرآبادمغان  با حضور  حسن قبادی  فرماندار این شهر برگزار شد.

 فرماندار بیله سوار مغان در این مراسم با تشکر و قدردانی از حضور پرشکوه مردم جعفرآبادمغان، برگزاری انتخابات سالم و بدون هیچ گونه تخلف انتخاباتی را مایه افتخار دانست و با تبریک به منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر جعفرآبادمغان، اظهار کرد: دوره ششم شورای شهر جعفرآبادمغان با دارا بودن تجارب مدیریتی، از لحاظ تخصص‌های مرتبط با مدیریت شهری بی نظیر است.

وی با اشاره به گام دوم انقلاب و لزوم بازگشت اعتماد مردم به حاکمیت، فعالیت‌ها و کارهای این دوره شورای شهر را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود:  پاسخگویی در برابر شورای شهر بوده و باید نگاه شورا به مدیریت شهر به صورت کامل و جامع باشد و تمامی زمینه‌های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی را در بر گیرد.

قبادی گفت : شورای اسلامي فعالیت خود را در مدار قانون فعالیت حرکت دهند انتخاب ونظارت بر شهرداری را سرلوحه کار خود قرار دهند

هیأت رئیسه شورای شهر جعفرآبادمغان:

مهدی عباسخانی با پنج رأی به عنوان ریاست شورا

 بابک راعی با کسب پنج رأی به عنوان نایب رئیس شورا 

افشین سمندری به عنوان منشی شورا 

محمود ناظمی و رحمت ناصرامینی  به عنوان عضو شورا 

 

 

خبرنگار: مهرداد عاصمی

 

 

 

انتهای پیام/ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد