سرویس: خلخال
کد خبر: 92698
|
11:07 - 1400/07/28
نسخه چاپی

رئیس اداره حفاظت محیط زیست خلخال خبرداد:

کشف ۳۰ قبضه اسلحه شکاری در خلخال

کشف ۳۰ قبضه اسلحه شکاری در خلخال
رئیس اداره حفاظت محیط زیست خلخال گفت: ۳۰ قبضه اسلحه شکاری قاچاق و مجاز در نیمه نخست امسال در این شهرستان از متخلفان کشف و ضبط شده است.

به گزارش سبلان ما ، امین شکوری مقدم در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: ماموران اجرایی یگان حفاظت محیط زیست در گشت و کنترل‌های شبانه‌روزی در مناطق تحت مدیریت موفق به کشف و ضبط  این اسلحه‌ها شدند که این میزان نسبت به میزان کشفیات سلاح شکاری زمان مشابه سال قبل افزایش دارد.

وی با بیان اینکه از مجموع سلاح‌های کشف شده در این مدت ۱۷ قبضه سلاح غیرمجاز و قاچاق هستند، افزود: ماموران یگان حفاظت شهرستان خلخال با انجام ماموریت گشت و کنترل شبانه‌روزی در مناطق موفق به دستگیری ۲۲ شکارچی متخلف و کشف ۱۹۱ مورد انواع ادوات و وسایل شکار و صید شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست خلخال گفت: همچنین در نیمه اول  سال جاری با پیگیری‌های انجام شده از طریق دستگاه قضایی شهرستان ۱۸ هزار و ۶۱۶ مترمربع از اراضی ملی واقع در داخل منطقه حفاظت شده آق‌داغ رفع تصرف شده است.

وی تصریح کرد: در این خصوص نیز برای سه نفر از متصرفان اراضی ملی پرونده قضایی تشکیل و آنها برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شهرستان شدند.

 

انتهای پیام/آ

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد