سرویس: اردبیل
کد خبر: 92704
|
18:35 - 1400/07/28
نسخه چاپی

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه استان اردبیل خبرداد:

کمک مومنانه|توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته نوشت افزار در استان اردبیل

کمک مومنانه|توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته نوشت افزار در استان اردبیل
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه استان اردبیل گفت: تاکنون بیش از ۱۰ هزار و۴۰۰ بسته کیف و نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند استان در قالب پویش همکلاسی ۲ رزمایش کمک مومنانه توزیع شده است.

به گزارش سبلان ما ، سرهنگ پاسدار ایرج نقی پور عصر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در آستانه سال تحصیلی جدید و در راستای کمک به دانش آموزان نیازمند، پویش همکلاسی مهربان ۲ در قالب رزمایش بزرگ کمک مومنانه در استان اردبیل برگزار گردید.

وی افزود: در قالب این‌ پویش بیش از ۱۰ هزار و ۴۰۰ بسته نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند استان اردبیل توزیع شد.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در قالب پویش همکلاسی مهربان ۲ علاوه بر تهیه بسته های کیف و نوشت افزار،شاهد تهیه و توزیع تبلت و گوشی هوشمند،کفش و البسه،بسته معیشتی،بسته بهداشتی و کتب درسی در بین دانش آموزان نیازمند بودیم‌.

وی افزود: این بسته ها با مشارکت خیرین و مردم نیکوکار،نواحی مقاومت بسیج،ادارات آموزش و پرورش،بسیج دانش آموزی،بسیج سازندگی،بسیج اصناف و کارگری،ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و گروه های جهادی بسیج تهیه و توزیع گردید.

نقی پور با قدردانی از مشارکت آحاد و اقشار مختلف مردم مومن و خیر استان اردبیل،گفت: پویش همکلاسی مهربان ۲ باری دیگر صحنه هایی از همدلی و همیاری مردم خیر استان در کمک به دانش آموزان نیازمند را به نمایش گذاشت.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل تصریح کرد: این پویش همچنان در استان تداوم دارد و مردم خیر استان می توانند جهت کمک به دانش آموزان نیازمند به حوزه های مقاومت بسیج دانش آموزی یا دفاتر بسیج سازندگی مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/آ

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد