نمایش 1 - 10 از 1355
یادداشت؛
فعال فرهنگی و اجتماعی اردبیل به تبیین مسائل پیرامون اقامه نماز جمعه توسط رهبر معظم انقلاب پرداخت و نوشت:امام با موج حماسه آمد و با امید و نگاهی بلند در افق ظهور، خطبه خواند و گفت؛ اگر همه دنیای کفر در پشت سر، ما را دنبال کنند و پیش روی ما دریای خروشان حوادث باشد دست قدرت خدا ما را عبور خواهد داد.
یادداشت/علیرضا معاف
علیرضا معاف در یادداشتی نوشت: محال است اجازه دهیم جنایت پیشگانی که حاج قاسم را ترور شخص کردند، حاجی زاده را ترور شخصیت کنند، پهپادهای آمریکا بدن مطهر حاج قاسم را اربا اربا کردند ، نمی‌گذاریم پهپادهای آمریکاپرستان، آبروی مطهر حاجی زاده را هدف بگیرند.
یادداشت؛
دی ماه برای ما ایرانی ­ها همواره یادآور روزهایی همراه با اندوه است، اما این بار تا عمر داریم سیزدهم دی ماه 1398 را فراموش نخواهیم کرد، شبانگاهی که همه ما در خواب بودیم و تو رفتی و ما را با اندوهی دردناک از فراغت تنها گذاشتی.
یادداشت؛
کارشناس مسائل سیاسی شهرستان پارس آباد در یادداشت خود به تحلیل مسائل پیرامون ترور فرماندهان جبهه مقاومت توسط آمریکای جنایتکار پرداخت و نوشت:اقدام تروریستی ایالات متحده امریکا در عراق، چهره خاورمیانه را از نیروهای امریکایی پاک خواهد کرد.
یادداشت
در آخرین روزهای پائیز، انسانی پاک و مؤمن، استادی بزرگوار، خدمتگزاری صادق، معلمی باوقار و محبوب قلوب دانشجویان جغرافیا رخ در نقاب خاک کشید و دوستداران علم و ادب را عزادار کرد.
یادداشت؛
فعال رسانه و کارشناس اجتماعی اردبیل در یادداشتی به مسئله بحران پاسخگویی در بین نمایندگان و کاندیدهای انتخاباتی پرداخته است.
کارشناس مسائل سیاسی پارس آباد به بررسی اختلافات رئیس جمهور آمریکا و اتحادیه اروپا پرداخت و نوشت: ترامپ به دنبال جبران همراهی نکردن اتحادیه اروپا از ایالات متحده در خروج از برجام هست.
یادداشت؛
آزمون سخت انتخاباتی پیش روی معاون سیاسی و امنتی استانداری استان اردبیل است.
یادداشت:
کارشناس علوم سیاسی پارس آباد در یادداشتی به کاهش تعهدات برجام از طرف ایران اشاره کرد و نوشت: گام موثر جمهوری اسلامی ایران در کاهش تعهدات برجام صحفه ای جدید از اختلافات و وخیم تر شدن در اوضاع داخلی ایالات متحده و کنگره را بدنبال خواهد داشت.
یادداشت؛
چندی پیش در یکی از کانال های تلگرامی مطلبی با عنوان پراکندگی اصولگرایان و سردر گمی اصلاح طلبان منتشر شد، اگرچه از سوی برخی دوستان پیگیر مسائل سیاسی حدس و گمانی بیش نبود، اما اکنون همان حدس و گمان به واقعیت تبدیل شده است. لاجرم ادامه همان یادداشت علی فهیمی در بخش دوم آورده میشود اما با کمی شفافیت.

صفحه‌ها