نمایش 1 - 10 از 1363
یادداشت روز؛
بحران کرونا که با سلامتی و حیات مردم ارتباط پیدا کرده است با تبعات روانشناختی متعددی چون اضطراب و استرس، عصبانیت و خشم، ناامیدی و درماندگی، وسواس و افسردگی و نشانه های جسمانی همراه است، عواملی که علاوه بر آسیب روانی،تضعیف سیستم دفاعی بدن و مقاومت انسان در برابر این ویروس را موجب می شود.
یاداشت؛
استفاده از همه ابزارهای ارتباطی و انسانی و حساسیت عمومی در حوزه سلامتی بسیار بالا رفته است و این گرچه با بیماری ظاهراَ مهلک به نام کرونا گره خورده و منفی به نظر می‌رسد، اما واقعیت این است که این پدیده می‌تواند یک فرصت طلایی نیز باشد.
یادداشت روز؛
راهیان نور، آدمی را برای ادامه راهی نو و جدید مهیا می کند، زندگی سرشار از معنویت و عطر و بوی ایمان، روشی تازه و شیوه ای متفاوت از آنچه تا دیروز زندگی مادی بر انسان تحمیل می کند.
هم قدم با فرماندهان خط مقدم درمان؛
شیخ احمد چشمانم گریان است نه به خاطر رفتنت چون می دانم راهت را درست رفته ای، چشمانم گریان این است که همان هایی که شب و روز می خواهند مشکلات مملکت را به گردن سربازان خط مقدم دفاع از مظلومین بیندازند، فداکاری های روحانیتی مثل تو را نمی خواهند ببینند و این ساعات خفه خون گرفته اند.
یادداشت؛
راه نجات از وحشت عمومی کرونا و خلاص شدن از شر استرس همگانی، بودن در کنار و به فکر همدیگر، رشد عقلانیت جمعی و همبستگی اجتماعی است.
یادداشت دانشجویی؛
یک دانشجو معلم اردبیلی در آستانه انتخابات یازدهمین انتخابات مجلس طی یادداشتی به جایگاه جنبش دانشجویی در انتخابات پرداخت و نوشت:کار اصلی جنبش دانشجویی گفتمان سازی و تبیین شاخص های نماینده در تراز انقلاب اسلامی است.
یادداشت/حسین شریعتمداری؛
دشمن با شخصیت‌ها و جریاناتی سر جنگ داشته و به آنان حمله می‌کند که حضور و فعالیت آنان را به زیان خود و در تعارض با منافع خویش می‌بیند و در همان حال از شخصیت‌ها و گروه‌هایی حمایت می‌کند که مواضع و عملکرد آنها را با منافع خود همسو و منطبق می‌داند.
بجای بیانیه های ادکلن دار و ایفای نقش اپوزیسیون، دلایل رد صلاحیت تان را هم به مردم اعلام کنید! از بوی تعفن دلایل رد صلاحیت برخی از مدعیان، مردم در عذابند!
یادداشت؛
فعال فرهنگی و اجتماعی اردبیل به تبیین مسائل پیرامون اقامه نماز جمعه توسط رهبر معظم انقلاب پرداخت و نوشت:امام با موج حماسه آمد و با امید و نگاهی بلند در افق ظهور، خطبه خواند و گفت؛ اگر همه دنیای کفر در پشت سر، ما را دنبال کنند و پیش روی ما دریای خروشان حوادث باشد دست قدرت خدا ما را عبور خواهد داد.
یادداشت/علیرضا معاف
علیرضا معاف در یادداشتی نوشت: محال است اجازه دهیم جنایت پیشگانی که حاج قاسم را ترور شخص کردند، حاجی زاده را ترور شخصیت کنند، پهپادهای آمریکا بدن مطهر حاج قاسم را اربا اربا کردند ، نمی‌گذاریم پهپادهای آمریکاپرستان، آبروی مطهر حاجی زاده را هدف بگیرند.

صفحه‌ها