نمایش 1 - 10 از 1392
شعارش در کلام و عمل، حلقه‌ی مفقوده‌ی مدیران امروز کشور است: پاک باش و خدمتگزار
عرف سیاست بین الملل ایجاب می کند تا نسبت به تحولات کشورهای همسایه دقت نظر داشته باشیم چرا که مرز مشترک با کشوری به نوعی در امنیت و ابعاد دیگر کشور همسایه می تواند موثر واقع شود.
یادداشت؛
عتباتی با استفاده از ظرفیت حضور آیت الله رئیسی در استان، ضمن رفع موانع پیش روی کارخانه نساجی، اثبات کرد که قادر است فعل توانستن را بخوبی صرف کرده و با تغییر معادلات، تحول آفرین باشد.
یادداشت؛
آفت سیاسی شدن شورای شهر، با توجه به اینکه شاهد پنج دوره از انتخابات شورای شهر هستیم و علیرغم اینکه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهت تحقق مردم سالاری دینی و حضور مردم در عرصه مدیریت شهر، کماکان شاهد ناکارآمدی ها و نارسایی های بسیاری هستیم.
یادداشت:
مدیر مسئول هفته نامه آوای در یادداشتی نوشت:مدیریت ارشد استان اردبیل یک روش غیر معمول و خارج از عرف را در عالم مدیریت در استان اردبیل ترویج می کند و آن هم انتصاب سرپرست بجای سرپرست می باشد !
چرا آستانه تحمل ما روز به روز پائين‌تر مي‌آيد؟
سید مصطفی جمشیدی در یادداشتی به بررسی علت رواج خشونت ساختاری در اردبیل پرداخته است.
یادداشت؛
اغاز سناریوی امریکا بر اتهامات واهی و عوام فریبانه برای ایجاد تنش و سرپوش گذاشتن بر ضعف امنیتی انتخابات است بدان معنا که امریکا با این اقدام بدنبال کسب امتیاز و تسلط بر امنیت انتخابات خودشان است که بدون دخالت کشوری صورت می گیرد.
سبلان اولين قرباني سياست‌هاي نادرست كشور در قبال محيط زيست نبوده و آخرين قرباني آن نيز نخواهد بود.
در مقطع فعلی اگر بگوییم سرعین کرونازده‌ترین شهر ایران است سخن به گزاف نرانده‌ایم.
یادداشت؛
وجود پارک ها در سطح شهرها از اهمیت خاصی برخوردار است که پارک سبد پارس آباد هم از این قاعده مستثنی نیست.

صفحه‌ها