سرویس: اجتماعی
کد خبر: 100038
|
15:05 - 1402/06/16
نسخه چاپی

به دستور دادستان اردبیل؛

بلاگر هتاک اینستاگرامی در اردبیل شناسایی و دستگیر شد

بلاگر هتاک اینستاگرامی در اردبیل شناسایی و دستگیر شد
دادستان اردبیل گفت: فردی که هم‌زمان با ایام اربعین حسینی با انتشار محتوایی در فضای مجازی به مقدسات و باورهای دینی و اعتقادی مردم توهین کرده بود دراسرع‌وقت شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش سبلان ما، جلال آفاقی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری بلاگر هتاک اینستاگرامی در اردبیل خبر داد و گفت: فردی که هم‌زمان با اربعین حسینی با انتشار ویدئویی توهین‌آمیز در فضای مجازی نسبت به بازسازی عتبات‌عالیات و اهانت به مقدسات و اعتقادات دینی مردم  توهین کرده و موجب خدشه‌دار شدن احساسات مردم به‌ویژه اهالی اردبیل به‌عنوان پایتخت حسینیت کرده بود در اسرع وقت شناسایی و دستگیر شد.

دادستان مرکز استان اردبیل گفت: فرد مدنظر با ایجاد صفحه‌ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به تولید  و انتشار محتواهای دور از شأن، عفت عمومی و اهانت به مقدسات می‌کرد که با همکاری مأکوران انتظامی دستگیر و روانه زندان شد.

وی گفت: در بازرسی از منزل وی یک قبضه سلاح جنگی نیز کشف و ضبط شده است.

آفاقی تصریح کرد: همان گونه که قبلاً به مردم اطمینان داده شده است، دادستانی اردبیل امنیت شهروندان در تمام شاخه‌ها را خط‌قرمز خود می‌داند و با متجاوزین به آرامش، امنیت و حقوق عمومی به‌شدت برخورد خواهد کرد.

گفتنی است چند روز قبل یکی از سرکردگان باند اراذل‌واوباش نیز به دستور دادستان مرکز استان اردبیل در مخفیگاه خود دستگیر و روانه زندان شده بود.

 

انتهای خبر/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد