سرویس: سیاسی
کد خبر: 100040
|
21:54 - 1402/06/16
نسخه چاپی

فرماندار اردبیل:

هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اردبیل معرفی می‌شود

هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اردبیل معرفی می‌شود
فرماندار اردبیل از معرفی هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اردبیل تا ۱۵ مهرماه خبر داد و گفت: با تخلفات انتخاباتی به جدیت برخورد می‌شود.

به گزارش سبلان ما، سید محمد اعتماد اعجازی شامگاه امروز در جلسه رصد و پایش انتخاباتی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که با حضور رضا قاسمیان معاون سیاسی و اجتماعی استانداری اردبیل و هیئت همراه در فرمانداری اردبیل برگزار شد بر برگزاری انتخابات سالم با حضور حداکثری مردم تأکید کرد.

وی به تشریح اقدامات فرمانداری اردبیل دراین‌خصوص پرداخت و گفت: از اردیبهشت‌ماه اقدامات لازم جهت برگزاری انتخابات باشکوه در شهرستان اردبیل کلید خورده است و تعامل و همکاری خوبی بین همکاران فرمانداری و دیگر دستگاه‌های مربوطه وجود دارد تا انتخابات به‌صورت قانونی برگزار شود.

فرماندار اردبیل با بیان اینکه هیئت اجرایی انتخابات شهرستان از بین شخصیت‌های معتمد و توانمند و باتجربه و آشنا به قانون انتخاب می‌شود گفت: در صدد هستیم تا قبل از ۱۵ مهر هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اردبیل مشخص شود.

وی گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات مبنای کار است و باید از تمام ظرفیت‌ها با رعایت موازین قانونی در این راستا استفاده کرد.

اعتماد اعجازی تصریح کرد: با تخلفات انتخاباتی هم به جدیت برخورد می‌شود و در این راستا کمیته‌هایی تشکیل می‌شود تا تخلفات رصد و برخوردهای لازم انجام شود.

وی افزود: اقدامات انجام شده دولت در شهرستان اردبیل نیازمند اطلاع‌رسانی به مردم است و رسانه‌ها در این زمینه رسالتی خطیر دارند.

قاسمیان معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل هم از برنامه‌ریزی برای برگزاری انتخابات باشکوه در استان خبر داد و گفت: انتخابات بسیار‌ حائز اهمیت است و مردم با هوشیاری و آگاهی افراد توانمند را انتخاب می‌کنند‌.

وی گفت: مدیران و عوامل اجرایی انتخابات هم باید به‌دور از جانب‌داری و به‌صورت بی‌طرفانه و با رعایت قانون در برگزاری انتخابات پرشور سهیم باشند.

 

انتهای خبر/ ج

 

انتهای خبر/ ج

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد