سرویس: فرهنگ و هنر
کد خبر: 100045
|
00:27 - 1402/06/17
نسخه چاپی

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل:

هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی اردبیل معرفی شدند

هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی اردبیل معرفی شدند
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل از برگزاری انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل خبر داد.

سعیدنوریان در گفتگو باسبلان ما، از برگزاری انتخابات هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل بر اساس آئین‌نامه جدید خبر داد و گفت: این انتخابات که شامگاه امروز در تالار شمس عطار اردبیلی با حضور نمایندگان اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و انجمن هنرهای نمایشی کشور، اعضای هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل برگزار شد، اعضای جدید هیئت مدیره و بازرسان  انجمن هنرهای نمایشی اردبیل انتخاب و معرفی شدند.

وی گفت: در پایان این انتخابات غریب منوچهری، فرید معتمدی، عباس جاهد، احمد مسرت و علی دانش با کسب به ترتیب 114، 80، 73، 63 و 61 رای به عنوان اعضای هیئت مدیره و نینا شاه‌محمدی با 35 رای به عنوان بازرس این انجمن انتخاب شدند.

نوریان گفت: همچنین بر اساس آرای حاضرین در مجمع عمومی، مجید برجعلی‌زاده با 36 رای و حسن شیخ‌زاده با 32 رای به عنوان اعضای علی‌البدل هیئت مدیره و محسن وظیف با 33 رای به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

وی به جزئیات  انتخابات هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل اشاره کرد و گفت: این انتخابات با حضور 130 نفر از 166 عضو انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل برگزار شد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل گفت:مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره این انجمن به مدت دو سال در آینده نزدیک و با برگزاری انتخابات داخلی معرفی خواهد شد.

 

انتهای خبر/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد