سرویس: سیاسی
کد خبر: 100066
|
09:06 - 1402/06/19
نسخه چاپی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل:

هفته دفاع مقدس، بهترین بستر برای جهاد تبیین است

هفته دفاع مقدس، بهترین بستر برای جهاد تبیین است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: هفته دفاع مقدس بهترین بستر برای تبیین و روشنگری مسائل مختلف است.

رضا قاسمیان در گفتگو باسبلان ما، از هفته دفاع مقدس به‌عنوان بهترین فرصت برای جهاد تبیین و تشریح دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در جامعه نام برد و گفت: راه‌اندازی نمایشگاه رزمی و فرهنگی هفته دفاع مقدس که همه ساله با استقبال کم‌نظیر مردمی مواجهه است بهترین بستر برای تبیین و روشنگری مسائل مختلف است.

وی خواستار برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌های پرمحتوا و تبیین اهداف دفاع مقدس برای جوانان و نوجوانان شد و گفت: این بصیرت‌افزایی خود امنیت‌آفرین است.

قاسمیان در ادامه سخنان خود به بیانات معظم رهبری در خصوص پیشرفت کشور که فرموده‌اند «ما نزدیک قله هستیم»، اشاره کرد و گفت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، امروز کشور ما بر روی موضوعات کلان جهان تأثیرگذار است و اگر ضعفی نیز در داخل کشور مشاهده می‌شود به جهت عدم هماهنگی بین سازمان‌ها است.

وی گفت: دولت سیزدهم خودباوری و تکیه بر شعار استقلال و آزادی را سرلوحه کار خود قرارداد و در این دو سال ثابت کرد که کشور می‌تواند باتکیه‌بر توانمندی‌های داخلی در مسیر پیشرفت حرکت کند.

وی خاطرنشان کرد: عده‌ای با پمپاژ ناامیدی در این کشور سعی می‌کردند تا پیشرفت ایران اسلامی را منوط به مذاکرات هسته‌ای و FATF کنند؛ اما این دولت با آزادسازی پول‌های بلوکه شده، عضویت در شانگهای و بریکس، خرید هواپیما و راه‌اندازی فاز ۱۱ پارس جنوبی پس از ده‌ها سال و سایر توفیقات ثابت کرد که می‌توان با خودباوری و کار و ابتکار از همه موانع و مشکلات عبور کرد.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل تصریح کرد: هم مردم و مسئولین باید باروحیه و اعتمادبه‌نفس در تداوم مسیر انقلاب و راه شهدا شبانه‌روز تلاش کنند تا اهداف انقلاب اسلامی محقق شود.

 

انتهای خبر/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد