سرویس: سیاسی
کد خبر: 100082
|
15:56 - 1402/06/20
نسخه چاپی

رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل:

پیشگیری از تخلفات، لازمه کاهش جرائم انتخاباتی است

پیشگیری از تخلفات، لازمه کاهش جرائم انتخاباتی است
رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل به تشریح اهمیت انتخابات و برگزاری سالم و پرشور آن پرداخت و گفت: پیشگیری از تخلفات، لازمه کاهش جرائم انتخاباتی است.

به گزارش سبلان ما، به نقل از روابط عمومی دادگستری اردبیل حجت‌الاسلام حسین کثیرلو بعد از ظهر امروز در جلسهستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی استان اردبیل که در دادگستری اردبیل برگزار شدبه تشریح اهمیت انتخابات و برگزاری سالم و پرشور آن پرداخت و گفت: یکی از مهمترین موضوعاتی که در دستورالعمل ارسالی از مرکز در امر برگزاری انتخابات سالم و عادلانه بر آن تاکید شده است؛ توجه به مقوله پیشگیری از  تخلفات و جر ائم انتخاباتی در تمام مراحل انتخاباتی اعم از قبل، حین و بعد از  انتخابات  است. 

وی از دستگاه‌های اجرایی خواست در هماهنگی و همکاری با یکدیگر ضمن پیشگیری از تخلفات انتخاباتی، زمینه‌های حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات را فراهم کنند.

کثیرلو در این جلسه به بیان راهکارهای لازم برای برگزاری انتخابات سالم پرداخت و گفت: یکی از مهم‌ترین ابزارهای آگاهی‌دهی و اطلاع‌رسانی استفاده از ظرفیت‌های رسانه ملی و فضای مجازی است که جا دارد مسئولان امر با تولید و ارایه محتویات لازم گام‌های جدی در امر جلب مشارکت‌های مردمی و نیز پیشگیری از تخلفات انتخاباتی بردارند.

 

انتهای خبر/ ج

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد