سرویس: فرهنگ و هنر
کد خبر: 100086
|
13:48 - 1402/06/20
نسخه چاپی

رئیس حوزه هنری استان اردبیل خبر داد؛

راهیابی ۲ نمایش از خلخال به جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی

راهیابی ۲ نمایش از خلخال به جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی
دو نمایش «وانی کوچک» و «پره چیلر» از خلخال در بخش دانشجویی بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی و سنتی پذیرفته‌ شدند.

به گزارش سبلان مابه نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان اردبیل،  نمایش «وانی کوچک» به نویسندگی و کارگردانی «سلمان شفیعی» و نمایش «پره چیلر» به نویسندگی «حامد فرجی» و کارگردانی «لیلا سلمانی» از خلخال در بخش دانشجویی بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی و سنتی پذیرفته‌ شدند.

هیئت ارزیابی و انتخاب «بخش دانشجویی» بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی و سنتی متشکل از امین جعفرزاده، فرزاد معافی‌غفاری و مهدی نصیری نتایج پذیرفته‌شدگان این بخش را معرفی کردند که نمایش «وانی کوچک» به نویسندگی و کارگردانی «سلمان شفیعی» و نمایش «پره چیلر» به نویسندگی «حامد فرجی» و کارگردانی «لیلا سلمانی» از خلخال در بخش دانشجویی پذیرفته‌ شدند.

بخش دانشجویی بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی و سنتی از هفتم تا دهم مهر ۱۴۰۲ توسط اداره‌کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشارکت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی به میزبانی شهر بجنورد برگزار خواهد شد.

 

انتهای خبر/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد