سرویس: اجتماعی
کد خبر: 100096
|
07:07 - 1402/06/22
نسخه چاپی

فرماندار اردبیل:

تبیین و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت اولویت برنامه‌های فرهنگی شود

تبیین و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت اولویت برنامه‌های فرهنگی شود
فرماندار اردبیل به تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان اردبیل پرداخت و گفت: تبیین و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت اولویت برنامه‌های فرهنگی شود.

سید محمد اعتماد اعجازی در گفتگو باسبلان ما، از برگزاری بیش از ۱۵۰ برنامه ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان اردبیل خبر داد و گفت: نمایشگاه رزمی فرهنگی دفاع مقدس همچون سال‌های گذشته در محل موزه دفاع مقدس استان اردبیل واقع در مجتمع فرهنگی و گردشگری شورابیل برپا خواهد شد.

وی به تشریح جزئیات برنامه‌های هفته دفاع مقدس در اردبیل پرداخت و گفت:دیدار و تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران، غبارروبی مزار شهدا و برگزاری نشست‌های روشنگری و بصیرت‌افزایی، رژه نیروهای مسلح از مهمترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.

فرماندار اردبیل به فضاسازی شهر نیز اشاره کرد و گفت: فضاسازی محیطی با محوریت دفاع مقدس نیز توسط سپاه، بسیج و شهرداری در حال انجام است.

وی به تقویت نشاط اجتماعی متناسب با هفته دفاع مقدس نیز اشاره کرد و گفت: مسابقات ورزشی با محوریت هفته دفاع مقدس و همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی نیز در این هفته برگزار خواهد شد.

اعتماد اعجازی تصریح کرد: یکی از اولویت‌های اساسی دربرنامه‌های هفته دفاع مقدس تبیین و انتقال فرهنگ دفاع مقدس و رشادت‌های رزمندگان به نسل امروزی به‌ویژه نوجوانان و جوانان  است که باید در این راستا با رویکردها وبرنامه‌های جدید و تأثیرگذار این امر محقق شود.

 

انتهای خبر/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد