سرویس: اقتصادی
کد خبر: 100140
|
12:48 - 1402/06/28
نسخه چاپی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل خبر داد:

تعیین تکلیف ۱۷۰ قرارداد راکد شهرک‌های صنعتی اردبیل

تعیین تکلیف ۱۷۰ قرارداد راکد شهرک‌های صنعتی اردبیل
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از تعیین تکلیف ۱۷۰ قرارداد راکد در شهرک‌های صنعتی این استان خبر داد.

به گزارش سبلان ما ،  هاشم علایی امروز در جمع خبرنگاران از تعیین تکلیف ۱۷۰ قرارداد راکد سال گذشته، 20 شهرک و نواحی صنعتی استان اردبیل، خبر داد و گفت: از ۹۲ قرارداد راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، ۳۵ مورد در قالب ۱۰ هکتار زمین صنعتی فسخ و به سایر قراردادها مهلت دوباره داده شد.

 وی با بیان اینکه بر اساس قانون، موظف به بازپس‌گیری اراضی راکد از صاحبان قراردادهای راکد و بلاتکلیف هستیم، بیان داشت: مقرر است هر قراردادی که امکان اجرای طرح‌های تولیدی و یا صنعتی را نداشته باشد، فسخ شود.

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل تصریح کرد: صاحبان قراردادهای راکد، دراسرع‌وقت نسبت به تکمیل طرح صنعتی خود اقدام کنند، در غیر این صورت قراردادهای آنان با طرح در جلسات هیأت حل اختلاف و با حکم قضایی فسخ و خلع‌ید خواهد شد.

 وی اضافه کرد: فسخ قراردادهای راکد ضروری است، چراکه قراردادهای راکد فسخ شده به سرمایه‌گذاران واقعی واگذار می‌شود.

 علایی تأکید کرد: قراردادهای راکد شهرک‌های صنعتی استان در جلسات  هیأت حل اختلاف و داوری به‌دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد و هرگونه خریدوفروش اراضی و یا واحدهای تولیدی خارج از مجوز شرکت شهرک صنعتی ممنوع بوده و ضروری است خریداران بدون کسب مجوز از این شرکت، از خرید هرگونه اراضی در شهرک‌های صنعتی استان خودداری کنند.

انتهای خبر/ش

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد