سرویس: اجتماعی
کد خبر: 100155
|
12:46 - 1402/06/29
نسخه چاپی

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس(ع):

چرایی دفاع مقدس در جامعه گفتمان‌سازی شود

چرایی دفاع مقدس در جامعه گفتمان‌سازی شود
معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس(ع) با بیان اینکه به اذعان نظریه پردازان، دفاع مقدس سنگین‌ترین جنگ قرن بیستم بود گفت: چرایی دفاع مقدس باید در جامعه تبیین و گفتمان‌سازی شود.

جهانبخش عطایی در گفتگو باسبلان ما، به بیانات امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع ایثارگران اشاره کرد و گفت: امروز تبیین دستاوردهای دفاع مقدس و پاسخ به شبهات دفاع مقدس از اولویت‌های کار رسانه‌ای است.

وی با بیان اینکه امروز نسل جوان نباید مورد غفلت واقع شود گفت: چرایی دفاع مقدس باید در جامعه تبیین و گفتمان‌سازی شود.

عطایی نقش جوانان در فتح سنگرهای پیشرو را متذکر شد و گفت: فتح خرمشهرها برعهده جوانان گام دوم انقلاب اسلامی است به همین خاطر باید زمینه‌های حضور همه جانبه و آگانه جوانان در جامعه بیش از پیش فراهم شود.

وی خواستار محوردهی و تولید محتوای فاخر به رسانه‌ها شد و گفت: تولید محتوای فاخر، مؤثر و هنرمندانه باید اولویت رسانه‌ها در جنگ نرم باشد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس (ع) گفت: باید هنرمندانه به موضوعات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس وارد شویم تا با جهاد تبیین افتخارات دوران دفاع مقدس را تداوم دهیم.

وی به شعار هفته دفاع مقدس سالجاری اشاره کرد و گفت: شعار ما متحدیم همچون سایر شعارهای هفته دفاع مقدس برگرفته از ریشه‌های دفاع مقدس است.

عطایی با بیان اینکه شعارهای هفته دفاع مقدس همگی عملیاتی هستند گفت: تبیین کارهای انجام گرفته در حوزه ایثار و شهادت، رسالت رسانه‌ها است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس (ع) به جنگ ایران و عراق اشاره کرد و گفت: جنگ ایران و عراق تنها جنگ با رژیم بعث نبود بلکه در پشت خط، جبهه‌ای به گستردگی استکبار جهانی قرار داشت بطوریکه از دفاع مقدس ما به عنوان پرهزینه‌ترین جنگ و سنگین‌ترین جنگ قرن بیستم نام برده می‌شود.

 

انتهای خبر/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد