سرویس: اجتماعی
کد خبر: 100200
|
06:56 - 1402/07/02
نسخه چاپی

فرازی از وصیت‌نامه «شهید ایرج دولتی کله سر»؛

خداوند قربانی شما را قبول کند

خداوند قربانی شما را قبول کند
شهادت پسرتان را تبریک می‌گویم و خداوند قربانی شما را قبول کند. مثل امام حسین (ع) صبور باشید که جوانش را جلوی چشمش تکه‌تکه کردند، افتخار کن که پسرت شهید شده است و خدا به تو اجر دهد.

به گزارش سبلان ما،شهید ایرج دولتی کله‌سر، متولد بیست و نهم اسفند ماه ۱۳۴۵ در روستای کله سر از توابع شهرستان اردبیل است که در دوم اردیبهشت سال ۱۳۶۱ در شلمچه بر اثر جراحات وارده به مقام والای شهادت نائل آمد.

در وصیت‌نامه  شهید ایرج دولتی کله‌سرآمده است:

ضمن سلام و درود به رهبر کبیر انقلاب و شهدای کربلای ایران وصیت‌نامه‌ام را شروع می‌کنم، مادر جان! و پدر جان! به شما سلام می‌رسانم، مادرم امیدوارم که شیری را که به من داده‌ای و زحمتش را برایم کشیده‌اید، برایم حلال کنید. در راه هدف خود به شهادت نائل گشتم و هیچ عیبی ندارد که در راه خدا هزاران نفر مثل من در راه خدا به درجه رفیع شهادت نائل می‌آیند تا دین اسلام همچنان باقی بماند پرچم لا اله الا الله محمد(ص) رسول‌الله همچنان استوار بماند من احساس می‌کردم که سعادت نصیب من نخواهد شد، اما خدای تبارک و تعالی این سعادت را نصیبم کرد.

مادر عزیز و خواهر عزیزم برایم گریه نکنید، اگر می‌خواهید گریه کنید برای پسر جوان امام حسین (ع) یعنی علی‌اکبر (ع) گریه کنید. گریه نباید کنید تا دشمن خوشحال شود.

مادرم با کمال میل دویست تومان من نذر کرده بودم اگر شهید شدم به صندوق ابوالفضل عباس(ع) بیاندازم، به عوض من به صندوق بیاندازید.

شهادت پسرتان را تبریک می‌گویم و خداوند قربانی شما را قبول کند.مثل امام حسین (ع) صبور باشید که جوانش را جلوی چشمش تکه تکه کردند افتخار کن که پسرت شهید شده است خدا به تو اجر دهد که به من زحمت‌های فراوان کشیدی و مرا بزرگ کردید و به من درس قرائت قرآن یاد دادی و برادرم ضمن عرض سلام امیدوارم که مرا حلال کنید.

 

 

انتهای خبر/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد