سرویس: اجتماعی
کد خبر: 100205
|
09:46 - 1402/07/02
نسخه چاپی

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل خبر داد:

تکذیب درگیری و جرائم خشونت‌بار در اردبیل

تکذیب درگیری و جرائم خشونت‌بار در اردبیل
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با بیان اینکه اقدامات و جرایم خشن به هیچ عنوان در اردبیل اتفاق نیفتاده است، گفت: اتفاقاً به دلیل اصالت اردبیلی نفرات مدنظر که در بخش آفتاب تهران مرتکب جرم شده‌اند، تدابیر لازم صورت گرفته تا اجازه تسری موضوع به اردبیل به واسطه نفرات مرتبط احتمالی داده نشود.

به گزارش سبلان ما، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان اردبیل پیرو انتشار ویدئویی از قدرت‌نمایی و گروگان‌گیری نفراتی توسط اراذل و اوباش در چند روز اخیر، دادستانی اردبیل وقوع جرایم یاد شده در اردبیل را تکذیب کرد.

آفاقی با اشاره به تصاویر و ویدئو منتشره در فضای مجازی از پخش زنده قدرت‌نمایی، ضرب و جرح و گروگان‌گیری تعدادی اراذل و اوباش تصریح کرد: اقدام تبلیغ شده در فضای مجازی در اردبیل اتفاق نیفتاده است.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: یکی از گروه‌های اراذل و اوباش به دلیل اختلاف قبلی اقدام به گروگان‌گیری سه نفر از گروه دیگر اوباش در بخش آفتاب تهران کرده و با جزئیات منتشره در فضای مجازی، از قدرت‌نمایی خود و ضرب و جرح نفرات، اقدام به پخش زنده در یکی از شبکه‌های اجتماعی کرده‌اند.

آفاقی با تاکید بر اینکه اقدامات و جرایم خشن به هیچ عنوان در اردبیل اتفاق نیفتاده است، افزود: اتفاقاً به دلیل اصالت اردبیلی نفرات مد نظر که در بخش آفتاب تهران مرتکب جرم شده‌اند، تدابیر انتظامی و اطلاعاتی لازم صورت گرفته تا اجازه تسری موضوع به اردبیل به واسطه نفرات مرتبط احتمالی در این شهر داده نشود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: ظرف چند روز اخیر هیچ تحرک، درگیری یا قدرت‌نمایی اراذل و اوباش در شهر اردبیل وجود نداشته است.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با اشاره به اقدامات دستگاه قضائی، دستگاه‌های امنیتی و مراجع انتظامی و نظامی در قبال جرایم سازمان یافته، اراذل و اوباش و تدابیر و برنامه‌های موجود به مردم اطمینان داد که برخوردهای عبرت‌آموز با هرگونه موارد مخل نظم و امنیت و آرامش و آسایش عمومی انجام خواهد شد.

 

انتهای خبر/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد