کد خبر: 100209
|
15:26 - 1402/07/02
نسخه چاپی

رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل:

دفاع مقدس، نشان غرور ملی ماست

دفاع مقدس، نشان غرور ملی ماست
رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل از دفاع مقدس به عنوان نشان غرور ملی ایرانیان نام برد و گفت: رشادت های جوانان برومند در دفاع مقدس نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی در پرتو حاکمیت اسلام می توان هر دشمن خیره سری را ناکام کرد.

حجت‌الاسلام حسین کثیرلو رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل در گفتگو باسبلان ما، اظهار داشت:  هشت سال جنگ تحمیلی با حمایت و پشتیبانی کلیه ابرقدرت های جهان بر علیه ملت عزیز ایران در سایه شجاعت، ایثارگری و فداکاری فرزندان این مرز بوم بی اثر ماند و ملت ایران به جهانیان ثابت کردند، ایمان به خدا و پیروی از رهبری فرزانه مایه عزت و سربلندی انسان های آزاده در تمامی مصائب و سختی هاست.

وی افزود: دفاع مقدس نشان غرور ملتی است که جانانه در برابر تجاوز وحشیانه دشمن ایستادند و این ایستادگی باعث شد که توطئه مشترک شرق و غرب برای به‌زانودرآوردن ملت بزرگ ایران به فرصتی برای اثبات توانمندی‌های اسلام و انقلاب و کشور تبدیل شود. 

کثیرلو گفت: رشادت‌های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می‌توان هر دشمن خیره‌سری را ناکام ساخت.

وی اظهار داشت: رزمندگان اسلام  همان جوانان و جوانمردان رشید و پاک سرشتی بودند که با آگاهی و درک والای خود موقعیت حساس کشور را تشخیص دادند و وظیفه‌ی بزرگ جهاد در راه خدا را مشتاقانه پذیرا شدند. هر ملتی که چنین دلاوران آگاه و شجاعی را در دامان خود پرورده باشد حق دارد به آنان ببالد و آنان را الگوی تربیت جوانان خود در همه دوران‌ها بداند.

رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل در پایان به نمایندگی از تشکیلات قضایی استان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک این ایام به محضر فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و ملت دلاور و رزمنده ایران اسلامی و همکاران ایثارگر، یاد و خاطره رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌های رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و از خداوند متعال خواست تا در حفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب و نظام اسلامی کوشا و موفق بوده باشیم.

 

انتهای خبر/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد