سرویس: سیاسی
کد خبر: 100580
|
13:37 - 1402/07/30
نسخه چاپی

یادداشت؛

غزه؛ آزمون وجدان‌های بیدار

غزه؛ آزمون وجدان‌های بیدار
هنرمند اردبیلی در یادداشت خود به پس لرزه‌های طوفان‌الاقصی پرداخت و نوشت: حملات ددمنشانه نسل کشی رژیم صهیونیستی در نواره غزه این سخن امام خمینی(ره) را یادآوری کردکه، فرمودند رژیم صهیونیستی غده سرطانی است و باید از بین برود.

به گزارش سبلان ما ، نوید اچگان هنرمند اردبیلی در یادداشت خود به نبرد طوفان الاقصی در سرزمین های اشغالی پرداخت و نوشت: فلسطین موضوعی بین‌المللی است و وضعیتی که امروز در این سرزمین حاکم است جنایت آشکار و نسل‌کشی به ویژه کودک‌کشی است.

 چندین سال است که فلسطین اشغال است و امروز خوی درنده رژیم غاصب صهیونیستی بار دیگر صحنه‌هایی دردناک و تأسف‌بار را در مقابل دیدگان جهانیان به تصویر کشید.

بمباران بیمارستان معمدانی اقدام غیراخلاقی است که  ضمن محکومیت نهادهای بین‌المللی مورد سرزنش همه آزایخواهان جهان قرار گفت.

این حرکت نشان داد که رژیم صهیونیستی برای رسیدن به اهدافش از ریختن خون بی‌گناهان بویژه کودکان هیجچ واهمه‌ای ندارد و واژه حقوق بشر برایش جز یک شعار نیست.

این حادثه ثابت کرد که رژیم صهیونیستی باز هم بخاطر منافع شخصی، نسل‌کشی و کودک‌کشی را کنار نگذاشته و واژه حقوق بشر برایش اهمیتی ندارد و باید این اتفاق در تاریخ ثبت شود تا آیندگان این رژیم منفور را بهتر بشناسند.

رژیم صهیونیستی با جنایت اخیر خود در غزه در واقع بر این سخنان امام خمینی(ره) کعه فرمودند؛ رژیم صهیونیستی غده سرطانی است که باید از بین برود، صِحّه گذاشت و همگان بر این باور رسیدند. 

امروز بیش از هر زمان دیگری لازم مردم فلسطین و جریان مقاومت برای بازپس گیری سرزمین های خود با عزم راسخ حرکت کنند و روز به روز به جلو بروند چراکه عملیات طوفان الاقصی که هیبت رژیم صهیونیستی را درهم شکست سرآغاز تحمیل شکست های پی در پی بر پیکره این رژیم جنایتکار و وحشی است.

 

انتهای خبر/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد