سرویس: سیاسی
کد خبر: 100909
|
12:28 - 1402/08/22
نسخه چاپی

گزارش تصویری؛

تجمع مردم اردبیل در محکومیت تقویت رژیم صهیونیستی

تجمع مردم اردبیل در محکومیت تقویت رژیم صهیونیستی
مردم دارالارشاد اردبیل با تجمع در مجموعه فرهنگی و جهانی بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی اقدامات دولت‌ها و شرکت‌هایی که در راستای تقویت رژیم صهیونیستی فعالیت می‌کنند محکوم کردند.

به گزارش سبلان ما، مردم دارالارشاد اردبیل پیش از ظهر امروز  با اجتماع پرشور در بقعه شیخ صفی‌الدین اسحاق اردبیلی و کنار مرقد شاه اسماعیل صفوی از دولت آذربایجان خواستند در اسرع وقت ارسال نفت به رژیم صهیونیستی از طریق خط لوله باکو - جیهان را تعطیل کند و در ریخته شدن خون کودکان و زنان و بی گناهان غزه شریک نشود.

تظاهرکنندگان پلاکاردهایی را با خود حمل می کردند که در آن نوشته شده بود برای ما آذری‌ها خیلی سنگین و موجب سرشکستگی بزرگ است که خون مظلومان فلسطین مخصوصاً خون کودکان و زنان با همکاری آذری‌ها ریخته شود.

تجمع کنندگان تأکید کردند بمباران بیمارستان‌ها با هواپیماهایی که سوخت آنها توسط جمهوری آذربایجان تامین می شود بدنامی بزرگی برای آذری‌هاست.

 در ادامه این تجمع محسن علایی سخنران برنامه از دولت جمهوری آذربایجان در  دادن رأی به نفع فلسطین در رأی‌گیری اخیر سازمان ملل از دولت آذربایجان خواست در این مقطع مهم تاریخی شأن خود و شان آذری‌های جهان را از یک ننگ بزرگ تاریخی حفظ کند.

این جامعه‌شناس اردبیلی در ادامه سخنان خود به علم و دانش و فناوری‌های نوین اشاره کرد و گفت: علمی که با نیت خالص و با تعهد در راستای خدمت به بشر بکار گرفته نشود خیانت به بشریت است.

وی خواستار تجهیز جبهه مقاومت به فناوری‌های نوین و دانش روز شد و گفت: اگر جبهه مقاومت از لحاظ علمی قوی شود دیگر دشمن صهیونیستی جرئت حمله به مردم مظلوم فلسطین را نخواهند داشت.

 

عکس: مهدی جدی

 

انتهای خبر/ ج

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد