سرویس: اجتماعی
کد خبر: 100940
|
06:39 - 1402/08/25
نسخه چاپی

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل:

اجتماع بزرگ جهادگران در اردبیل برگزار می‌شود

اجتماع بزرگ جهادگران در اردبیل برگزار می‌شود
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل از برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی سه در استان اردبیل خبر داد و گفت: اجتماع بزرگ جهادگران با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی در اردبیل برگزار می‌شود.

عباس نوظهور در گفتگو باسبلان ما، به تشریح برنامه‌های بسیج سازندگی در هفته بسیج پرداخت و گفت: جهادگران بسیج سازندگی استان اردبیل همزمان با آغاز هفته بسیج در 28 آبان ماه با شعار «خدمت بی‌منت» در قالب 550 گروه جهادی و 11 هزار نفر فعالیت  در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، عمرانی و آموزشی به ارائه خدمت به آحاد مردم به ویژه اقشار کم‌برخوردار در مناطق محروم خواهند پرداخت.

وی از امیدآفرینی به‌عنوان سرلوحه برنامه‌های بسیج سازندگی نام برد و گفت: جهادگران بی‌ادعا با نمایش خدمت بی‌منت، مرد میدان بودن را در میان مسئولین دستگاه‌های اجرایی فرهنگ‌سازی می‌کنند.

مسئول بسیج سازندگی استان اردبیل از افتتاح پروژه‌های بسیج سازندگی در هفته بسیج خبر داد و گفت: افتتاح برخط 57 واحد مسکونی مددجویی، بهره‌برداری از آسفالت جاده روستایی به مسافت 65 کیلومتر،  افتتاح27 واحد تولیدی اشتغالزایی با هزینه 35 میلیارد تومان، بهره‌برداری از 20 پروژه محرومیت‌زدایی در کنار اهدای جهیزیه به نوعروسان خانواده‌های کم‌برخوردار، توزیع لوازم التحریر و بسته‌های معیشتی از جمله برنامه‌های بسیج سازندگی در هفته گرامیداشت بسیج با شعار خدمت بی‌منت در استان اردبیل است.

وی از برگزاری بزرگترین تجمع جهادگران بسیجی شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در حسینیه ثارالله اردبیل خبر داد و گفت: این اجتماع با حضور سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی  28 آبان در اردبیل برگزار می شود.

 

 

انتهای خبر/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد