سرویس: اجتماعی
کد خبر: 100973
|
23:08 - 1402/08/27
نسخه چاپی

همزمان با اجتماع ملی حمایت از کودکان غزه؛

کودکان دارالارشاد حامی کودکان غزه شدند

کودکان دارالارشاد حامی کودکان غزه شدند
کودکان، نوجوانان و جوانان سراسر استان اردبیل به همراه والدین خود با حضور در اجتماع بزرگ ضد استکباری در میادین شهر و روستا ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی به ویژه نوار غزه از مردم به ویژ کودکان غزه اعلام حمایت کردند.

به گزارش سبلان ما، امروز کودکان، نوجوانان و جوانان  سراسر استان اردبیل به همراه والدین خود با حضور در اجتماع بزرگ ضد استکباری در میادین شهر و روستا ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی به ویژه نوار غزه ضمن ابراز خشم و انزجار خود از آمریکای جنایتکار و هم پیمانان خونخوارش، از مردم به ویژ کودکان غزه اعلام حمایت کردند.

راهپیمایی حمایت از کودکان غزه در همه شهرستان ها، بخش ها و روستاهای استان اردبیل همزمان با دارالارشاد از ساعت  10.30 پیش از ظهر آغاز شد.

 در اردبیل مردم با در دست داشتن تصاویری از کودکان شهید غزه، یاد آن‌ها را گرامی داشته و انزجار خود از چنین جنایاتی نشان دادند.

 تصاویر رهبر معظم انقلاب اسلامی و حاج قاسم سلیمانی در جای جای میادین و محل برگزاری اجتمع استکبارستیزی در میدان عالی قاپوی اردبیل یادگار خاندان صفویه نقش بسته است.

فقیر و غنی، کوچک و بزرگ زن و مرد همه آمده بودند تا ضمن ادای تکلیف به کودکان غزه بگویند که تنها نیستند و در کنار آنها خواهند ماند تا زیتون زخمی دوباره به روزهای اوج و پرصلابت خود بازگردد.

 

 

 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد