سرویس: اجتماعی
کد خبر: 100996
|
00:49 - 1402/08/30
نسخه چاپی

وصیت‌نامه شهید«عبداله ناظری»:

امام حسین(ع) چگونه رفتن را به ما آموخت

امام حسین(ع) چگونه رفتن را به ما آموخت
در وصیت‌نامه شهید«عبداله ناظری» آمده است: درود بر پيامبر بزرگ اسلام حضرت محمد(ص) كه چگونه زيستن را به ما آموخت و درود بر فرزند شهيدش حسين بن على(ع) كه چگونه رفتن را به ما آموخت.

به گزارش خبرنگار حوزه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلیسبلان ما، شهید عبداله ناظری، بیست و پنجم اسفند 1349، در روستای دیز قشلاق شاهرود از توابع شهرستان خلخال به دنیا آمد. پدرش فرهاد، کشاورزی می کرد و مادرش یمن خانم نام داشت. دانش آموز دوم راهنمایی بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. پنجم اسفند 1365 در شلمچه، در عملیات کربلای5 بر اثر اصابت ترکش به سر شهید شد. مزار وی در زادگاهش واقع است.

 وصیت نامه کامل شهید عبداله ناظری: 


بسم الله الرحمن الرحيم
 
ملتى كه شهادت براى او سعادت است پیروز است


جنگ جنگ تا رفع فتنه


اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمد رسول الله.


شهادت مى دهم جز الله خداوندى نيست يگانه هستى بخش جهان فاطر سماوات و الارض است و سپاس خداوندى كه در رحمت جهاد با كفر را به روى ما گشود و به ما هستى بخشيد تا جان خود را نثار مكتبمان نماييم.


درود بر پيامبر بزرگ اسلام حضرت محمد(ص) كه چگونه زيستن را به ما آموخت و درود بر فرزند شهيدش حسين بن على(ع) كه چگونه رفتن را به ما آموخت.


درود بر شهيدان تاريخ پرفراز و نشيب اسلام و ايران اسلامى كه براى استقرار مكتب تشيع سرخ علوى و تماميت ارض خود و جهاد نمودند و تن به ذلت و خوارى ندادند و با خون خويش وضو ساختند و بر سجاده خاك به نماز ايستادند.


درود بر امام خمينى اين نورانى تابيده بر زمين و اين روح خروشان امت كه با قيام پيامبرگونه اش ما را به خويشتن اسلام بازگرداند و از اسارت چند صد ساله طاغوت رهايى بخشيد و مى رود تا پرچم لا اله الا الله و محمد رسول الله را بر بلندترين قله گيتى به اهتزاز در آورد.


پروردگارا معبودا دشمنان به سراغمان آمده اند و به كشور اسلامى مان تجاوز كرده اند تا ما را از دعا و صدا كردنت و از اجراى احكام و فرامين آسمانى تو باز دارند و محرومان سازند و از زحمت گسترده وعده‌اى كه در قرآن داده‌اى «و نريد ان نمن على الذين استضعفوا فى الارض و نجعلهم ائمة و نجعلهم الوارثين» نااميدتان سازند پس به فضل تو بپا خاسته و بر عليه‌شان قيام كرديم و با رهبرى پيامبرگونه حسين زمان خمينى بت شكن خود را آماده هر گونه جان بازى و مبارزه كرده ايم و به مظلوميت شهداى صدر اسلام و كربلاى خونين حسين بن على(ع) و شهداى و شما اى برادرانم خادم اسلام و انقلاب باشيد و سلاح افتاده شهدا را برداريد و راهشان را ادامه دهيد و پشتيبان اسلام و امام انقلاب اسلامى باشيد و در آخر متذكر مى شوم كه در دعاهايتان امام را فراموش نكنيد.


خدايا خدايا تا انقلاب مهدى خمينى را نگهدار.

 

انتهای پیام/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد