سرویس: اجتماعی
کد خبر: 101667
|
13:39 - 1402/10/14
نسخه چاپی

یادداشت؛

الگوهای تربیتی، کلید فتح خرمشهرهای پیش رو

الگوهای تربیتی، کلید فتح خرمشهرهای پیش رو
مهم ترین شاخصه مکتب سلیمانی درهم شکستن هژمونی بزرگ غرب و آمریکا،سختی در برابر دشمنان خدا،عدم لغزش در برابر جریانات انحرافی و سربازی و دفاع بدون ملاحظه از ولایت مطلقه فقیه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«سبلان ما»، امیرحسین زارعی فعال فرهنگی و رسانه‌ای خلخال در یادداشت خود به مباحث تربیتی مکتب حاج قاسم پرداخت و نوشت: بعداز گذشت چهار سال از آن شب تلخ بازهم قلم زدن از این حادثه بزرگ بغض در گلوی مان زنده می کند گویی بغض می‌خواهد خرخره‌مان را خورد کند؛ اما علی‌ایالحال باید از او و راه او و مکتب همیشه زنده او نوشت، از مکتبی که وامدار عاشورا و مجاهدت‌های زینب کبری بوده و هست.

اما از زینب کبری سلام الله علیها یک روش درست و دقیق روایت به ارث مانده که تا ابدالدهر کسی را توان تخطی از این روش درباره عاشورا نیست و تمامی تصاویر ضبط شده از عاشورا از لنز دوربین روایت زینب کبری سلام الله علیها گذشته و می گذرد.

تحریف از بزرگترین فتنه ها و آفات پیروان ادیان الهی و جبهه حق و کشننده ترین  ابزار جبهه باطل در منحرف کردن و منهدم کردن جربان توحیدی ست.رهبر انقلاب چندین سال قبل در مطهر حرم امام خمینی ره از خطری بزرگتر از حذف امام ره از اذهان نام بردند و این تحریف،شخصیت،راه،مکتب ونظام فکری امام ره توسط برخی بود که در کمین نشسته بودند تا خمینی مطلوب خود را به خورد ملت بدهند.خمینی ره مطلوب جریان تحریف امام کاخ نشین ها بود،با مستضعفین کاری نداشت،اهل سازش با منحرفین وظالمین بود و کاملا منفعل!

درحالی که امام خمینی که ما می‌شناسیم یک تار موی کوخ نشینان را به هزار کاخ تو در توی طاغوت نداد،در مقابل ظلم و جور ایستاد روح حرکت را کالبد بی جان شده ی شیعه دوباره دمید.

درباره حاج قاسم هم با گذر  چندسال از شهادت ایشان همین خطر ملموس و قابل درک ست.اینکه جریانی سعی دارد حاج قاسم را محدود در خاطره غذا دادن به آهوها و ناز کردن بچه های شهدا یا دست بوس دیپلماسی قوی استکبار ستیز نشان دهد،درست!

اما مهم ترین شاخصه مکتب سلیمانی درهم شکستن هژمونی بزرگ غرب و آمریکا،سختی در برابر دشمنان خدا،عدم لغزش در برابر جریانات انحرافی و سربازی و دفاع بدون ملاحظه از ولایت مطلقه فقیه بوده ست.

سلیمانی نه محدود در خاکریز مرزهای متعارف امروزی ماند و نه گذاشت حرف ولی روی زمین بماند،مدل ارائه داد.

 

انتهای خبر/ ج

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد