سرویس: ورزشی
کد خبر: 101908
|
07:08 - 1402/11/16
نسخه چاپی

رئیس هیأت روستایی،عشایری و بازی‌های بومی و محلی استان اردبیل:

دومین دوره جام پرچم در اردبیل برگزار می‌شود

دومین دوره جام پرچم در اردبیل برگزار می‌شود
رئیس هیأت روستایی،عشایری و بازی‌های بومی و محلی استان اردبیل از برگزاری دومین دوره جام پرچم در اردبیل خبر داد و گفت: یک دوره بازی‌های بومی و محلی نیز ویژه بانوان شاغل در اردبیل برگزار خواهد شد.

علی‌تقی‌زاده در گفتگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری تحلیلی«سبلان ما»، از برگزاری دومین دوره جام پرچم در استان اردبیل خبر داد و گفت: این مسابقات با هدف ترویج بازی‌های بومی و محلی و ایجاد نشاط و شادابی در جامعه به‌ویژه نوجوانان و جوانان در دهه مبارک فجر اغاز می‌شود.

وی به جلسه هماهنگی دومین دوره جام پرچم اشاره کرد و گفت: این جلسه با حضور تاج‌مهر رئیس هیات ورزش همگانی، عطایی رئیس هیأت کاراته، فرمانی نائب رئیس هیأت دو و میدانی استان اردبیل در دفتر هیأت ورزش‌های روستایی، عشایری و بازی‌های بومی و محلی استان اردبیل برگزار شد و طرح‌ها و پیشنهادات مورد بررسی قرار گرفتند.

تقی‌زاده در ادامه سخنان خود از انتخاب مسئول کمیته کو کو این هیأت ورزشی خبر داد و گفت: سیده نرگس فتوحی به عنوان مسئول کمیته کو کو هیأت ورزش‌های روستایی، عشایری و بازی‌های بومی و محلی استان اردبیل انتخاب شد.

وی در پایان سخنان خود از برگزاری جشنواره بازی‌های بومی و محلی ویژه بانوان در اردبیل خبر داد و گفت: این مسابقات با هدف مشارکت و ترویج بازی‌های بومی و محلی در بین بانوان شاغل اردبیل برگزار می‌شود.

 

انتهای خبر/ ج

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد