سرویس: ورزشی
کد خبر: 101921
|
16:48 - 1402/11/17
نسخه چاپی

مسئول کانون هواداران اعزامی تیم ملی فوتبال ایران به قطر خبر داد:

قول مساعد قطری‌ها برای حل مشکلات بازی نیمه‌نهایی

قول مساعد قطری‌ها برای حل مشکلات بازی نیمه‌نهایی
مسئول کانون هواداران اعزامی تیم ملی فوتبال ایران به قطر گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته توسط ما و فدراسیون توانستیم قول مساعد مسئولان عالی رتبه قطری را برای حل مشکل بلیت بازی ایران و قطر بگیریم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«سبلان ما»، مسئول کانون هواداران اعزامی تیم ملی فوتبال ایران به قطر گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته توسط ما و فدراسیون فوتبال توانستیم قول مساعد مسئولان عالی‌رتبه قطری را برای حل مشکل بلیت بازی ایران و قطر بگیریم.

 

وی اظهار کرد: هوادران تیم ملی به عنوان یار دوازدهم از ابتدای بازی‌های جام ملت‌های آسیا با تمام توان همراه و مشوق تیم ملی در قطر بودند و توانستند به بهترین شکل از تلاش جانانه و غیرت این بازیکنان حمایت کنند.

 

 مسئول کانون هواداران اعزامی تیم ملی فوتبال ایران به قطر با اشاره به اخباری درباره حواشی فروش بلیت بازی ایران و قطر بیان کرد: با توجه به بسته بودن سایت فروش بلیط بازی‌ها و همچنین عدم تخصیص ۸درصدی بلیط بازی‌ها به کاروان ایران طبق قوانین فیفا، از لحظه اعلام خبر اختصاص تنها یک هزار بلیت به تماشاچیان ایرانی پیگیر حل موضوع از مسئولان ارشد قطری بودیم.

 

وی تصریح کرد: با رایزنی‌هایی که صورت گرفت از سوی مسئولان عالی رتبه قطری اعلام شد که این موضوع حل خواهد شد و نگرانی خاصی در این زمینه وجود ندارد.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: بر این اساس با توجه به قول مساعد مسئولان عالی‌رتبه قطری، طرفداران و هواداران پرشور ایرانی که از سراسر دنیا به قطر آمده‌اند می‌توانند برای تشویق تیم ملی فوتبال ایران در این مسابقه حضور پیدا کنند.

 

وی متذکر شد: تاکنون دولت قطر همکاری‌های بسیار خوبی را با کانون‌های هواداری تیم ملی فوتبال ایران داشته است که پرشور شدن جو ورزشگاه‌ها را درپی داشت.

 

 

انتهای خبر/ ج

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد