سرویس: اجتماعی
کد خبر: 101932
|
12:37 - 1402/11/18
نسخه چاپی

انتقال مصدومان به بیمارستان گرمی و پارس‌آباد؛

تصادف در جاده مغان 7 مصدوم داشت

تصادف در جاده مغان 7 مصدوم داشت
مرکز هدایت عملیات بحران دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعلام کرد: در تصادف دو خودروی پژو و پراید در جاده اردبیل به پارس‌آباد محدوده ورودی سیدلر به سمت قره‌خان‌بیگلو، هفت نفر مصدوم شدند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی  «سبلان ما»، به نقل از مرکز هدایت عملیات بحران دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، ساعت ۸:۴۵ دقیقه امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ طی تماس با اورژانس و به دنبال تصادف دو خودروی پژو و پراید در جاده اردبیل - پارس‌آباد، ورودی سیدلر به سمت قر خان بیگلو، بلافاصله آمبولانس‌های ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شد.

  براین‌اساس، هفت مصدوم این حادثه پس از انجام اقدامات اولیه درمانی توسط سه دستگاه آمبولانس ۱۱۵ مرادلو، انگوت و زیوه به بیمارستان‌های ولایت گرمی و بیمارستان امام خمینی (ره) پارس‌آباد منتقل شدند.

طبق آخرین آمار جاده‌های شمالی استان اردبیل از جمله جاده‌های پرحادثه این استان است که همچنان بیشترین قربانیان سوانح رانندگی در استان را به خود اختصاص داده است.

 نقاط حادثه‌خیز و عدم رعایت قوانین رانندگی و بی‌احتیاطی از جمله علل تصادفات تلخ در جاده‌های استان اردبیل اعلام شده است که به گفته مسئولین راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ، مجموع ۲۵ نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های استان اردبیل شناسایی شده بود که از این تعداد تاکنون ۲۱ نقطه حادثه‌خیز حذف و اصلاح شده است و عملیات اصلاح و رفع چهار نقطه حادثه‌خیز دیگر نیز در حال اجرا است.

 همچنین طبق دستورالعمل اخیر، احصا و شناسایی نقاط حادثه‌خیز تغییریافته و این نقاط بر اساس وقوع تصادفات و کروکی پلیس‌راه به‌صورت نرم‌افزار در قالب پنجره لرزان شناسایی و مشخص می‌شود که براین‌اساس ۱۴ نقطه حادثه‌خیز جدید در نقاط مختلف استان اردبیل شناسایی شد که از این تعداد دو  نقطه حادثه‌خیز در روستای اسدکندی در شهرستان اصلاندوز و روستای شرفه در شهرستان گرمی اصلاح شده و پنج مورد نیز برای رفع و اصلاح در دست مطالعه و بررسی است.

 انتهای خبر/ ش

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد