سرویس: اقتصادی
کد خبر: 101949
|
23:27 - 1402/11/20
نسخه چاپی

در ایام دهه مبارک فجر صورت گرفت؛

افتتاح 14 پروژه‌ عمرانی و زیرساختی در خورش‌رستم

افتتاح 14 پروژه‌ عمرانی و زیرساختی در خورش‌رستم
پروژه‌های عمرانی و طرح‌های اقتصادی بخش خورش‌رستم خلخال در ایام دهه فجر با حضور مسئولان شهرستان خلخال مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی  «سبلان ما»  به نقل از«سلام خلخال»، هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر پروژه‌های عمرانی و زیرساختی بخش خورش‌رستم با حضور ائمه جمعه شهر هشجین، فرماندار شهرستان خلخال و مسئولان این شهر مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

آیین پرده برداری از طرح های عمرانی و زیرساختی بخش خورش‌رستم

در ششمین روز از دهه مبارک فجر طرح‌های عمرانی و زیرساختی بخش خورش‌رستم شهرستان خلخال از ایام‌الله دهه فجر تا امسال مورد بهره‌برداری قرار گرفت که در جریان این مراسم ۱۴ عدد پروژه و با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد تومان پرده‌برداری شد.

 

پروژه‌های عمران شهری شهرداری هشجین

در ادامه روند بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و زیرساختی بخش خورش‌رستم فرماندار شهرستان خلخال، بخشدار خورش رستم، مسئولین شهرستان، شهردار و شورای اسلامی شهر هشجین به همراه تعدادی از اهالی محترم این شهر از پروژه‌های عمران شهری شهرداری هشجین پرده‌برداری شد؛ در جریان این مراسم هفت پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 

 

احداث مسکن ملی در هشجین

 در ششمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور فرماندار شهرستان خلخال، بخشدار خورش رستم، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین اداره راه و شهرسازی بخش آیین کلنگ‌زنی احداث مسکن ملی در هشجین برگزار گردید.

 در جریان این مراسم فرماندار شهرستان خلخال گفت: یکی از شعارهای شاخص دولت سیزدهم احداث مسکن ملی برای مردم بود که این شعار با نهایت تلاش مسئولین و دیگر ارگان‌ها با شتاب خوبی همراه بوده و بهره‌برداری این پروژه در این بخش از دیگر اقدامات صورت‌گرفته در این دولت سیزدهم است.

 

افتتاح مدرسه ۶ کلاسه در روستای نمهیل از توابع شهرستان خلخال

در ادامه جریان افتتاح پروژه‌ها در بخش خورش‌رستم با حضور فرماندار شهرستان خلخال، مدیرکل نوسازی مدارس استان اردبیل، بخشدار خورش رستم، مسئولین شهرستان بخش خورش رستم و تعدادی از اهالی محترم روستای نمهیل آیین افتتاح مدرسه ۶ کلاسه شیخ فضل‌الله نوری نمهیل با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 

 

افتتاح ۱۰ واحد خانه محرومین در بخش خورش‌رستم

در ادامه روند افتتاح‌ها دهه مبارک فجر سفر بعدی فرماندار و دیگر مسئولین به بخش خورش رستم که با حضور بخشدار خورش رستم، مسئولین کمیته امداد امام خمینی (ره) خورش رستم و سایر مسئولین بخش و شهرستان تعداد ۱۰ واحد خانه محروم در سطح بخش و در هشجین و روستاهای نساز، نمهیل، دیز، مزرعه، کزج چنارلیق، آهو و هشی و کمر افتتاح گردید.

 

افتتاح خط توزیع برق فشار متوسط هوایی هشجین

در ایام دهه مبارک فجر و با حضور فرماندار شهرستان خلخال، مدیرکل شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، بخشدار خورش رستم، شهردار و شورای اسلامی شهر هشجین، مسئولین شهرستان و بخش خورش رستم و تعدادی از اهالی محترم بخش خط توزیع برق فشار متوسط هوایی و روشنایی معابر ناحیه صنعتی هشجین با اعتبار بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

 

انتهای خبر/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد