سرویس: اجتماعی
کد خبر: 101956
|
08:07 - 1402/11/21
نسخه چاپی

بخشدار مرکزی اردبیل خبر داد:

افتتاح ۳۷ پروژه عمرانی در بخش مرکزی اردبیل

افتتاح  ۳۷ پروژه عمرانی در بخش مرکزی اردبیل
بخشدار مرکزی اردبیل از افتتاح ۳۷ پروژه عمرانی در روستاهای بخش مرکزی اردبیل خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۸۵۶ میلیارد ریال انجام گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«سبلان ما» ، به نقل از روابط عمومی فرمانداری اردبیل، ایرج فتحی جلفا در گفتگویی از افتتاح 37 پروژه عمرانی در روستاهای بخش مرکزی اردبیل خبر داد و گفت: این پروژه‌ها که در بخش‌های مختلف عمرانی با اعتبار ۸۵۶ میلیارد ریال انجام شده است همزمان با دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.

وی به تشریح جزئیات پروژه‌های مورد بهره‌برداری پرداخت و گفت: احداث مدرسه، احداث مرکز جامع سلامت، ایمن‌سازی و روکش آسفالت جاده‌های روستایی، حفرچاه و راه‌اندازی ایستگاه پمپاژ آب شرب، اجرای کابل خودنگهدار، احداث و ارتقای سایت همراه اول، جدول‌گذاری و اجرای طرح هادی روستا از جمله طرح‌های مورد بهره برداری است.

بخشدار مرکزی اردبیل گفت: با اجرای این طرح‌ها که قسمتی از برنامه‌های زیرساختی دولت سیزدهم در روستاهای بخش مرکزی اردبیل است؛ گام مهمی در رضایتمندی مردم روستاهای بخش و تحقق مطالبات اهالی روستاها برداشته شده و به فضل الهی در ادامه خدمت‌رسانی به سایر روستاهای هدف برنامه‌های مهمی در راستای تقویت زیرساخت‌های اساسی روستاها و توانمندسازی مناطق روستایی در دستور کار دستگاه‌های اجرایی قرار گرفته است.

 

 

انتهای خبر/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد