سرویس: حوزه و دانشگاه
کد خبر: 101957
|
20:25 - 1402/11/20
نسخه چاپی

معاون سیاسی سپاه حضرت عباس (ع)

حضور مردم در صحنه، موجب عقب‌نشینی دشمنان می‌شود

حضور مردم در صحنه، موجب عقب‌نشینی دشمنان می‌شود
معاون سیاسی سپاه حضرت عباس (ع) با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی منتظر نتیجه انتخابات ایران هستند، گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تصمیمات دشمنان را تغییر داده و آنها عقب‌نشینی خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه و دانشگاه پایگاه خبری تحلیلی«سبلان ما»، محسن پناهیان معاون سیاسی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل عصر روز جمعه در جمع نخبگان بسیج علمی گفت: شرایط فعلی کشور نیازمند یک فهم دقیق است.

وی با بیان اینکه ما باید به مسائل نگاه کلان داشته باشیم گفت: اگر موقعیت فعلی و جایگاه فعلی را متوجه شویم این بصیرت می‌آورد و می‌توانیم برای آینده برنامه‌ریزی کنیم.

پناهیان شرایط و مشکلات اقتصادی مردم را یادآور شد و گفت: شرایط فعلی کشور آنقدر مهم است که افزایش یک درصد مشارکت در انتخابات نیز در آینده کشور اثرگذار است.

معاون سیاسی سپاه استان اردبیل با بیان اینکه اندیشکده‌ها و نخبگان آمریکا به انتخابات ایران چشم دوخته‌اند، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی ایران منتظر نتیجه انتخابات هستند و چنانچه نتیجه این انتخابات با مشارکت حداکثری همراه باشد آنها تغییراتی در تصمیمات خود انجام می‌دهند و اگر مشارکت پایین باشد در حقیقت فشار مضاعف بر مسائل اقتصادی ایران خواهندآورد.

پناهیان با اشاره به نقش تاثیرگذار نخبگان در جامعه اظهار داشت: اهمیت مشارکت در انتخابات پیش‌رو بسیار مهم است و نخبگان نقش پررنگی در ترغیب جامعه به شرکت در انتخابات دارند. دوست و دشمن چشمشان به انتخابات ما است و دشمنان ایران اسلامی تمام تلاش خود را برای منصرف کردن مردم در انتخابات انجام می‌دهند.

 

احسان شاکری مدیر حمایت از مخترعین و مبتکرین سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل نیز در این جلسه به دو رویداد پیش‌رو اشاره کرد و گفت: ما اکنون دو رویداد ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را در پیش داریم و چشم دنیا به این دو رویداد است.

وی با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی قصد دارند بین مردم و دولت فاصله ایجاد کنند گفت: دشمنان با تسلط بر فضای مجازی به دنبال بی‌اعتقادی، ایجاد شک و تردید و بدبینی در بین مردم هستند تا از این طریق بتوانند به اهداف پیدا و پنهان خود برسند.

شاکری وظایف جامعه نخبگان در این امر مهم و خطیر را متذکر شد و گفت: وظایف جامعه نخبگانی تبیین بیانات مقام معظم رهبری به جامعه هدف است تا بتوانند با بصیرت افزایی و آگاهی در جامعه مردم را به شرکت در انتخابات پیش‌رو تشویق و ترغیب کنند.

 

انتهای خبر/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد