سرویس: اجتماعی
کد خبر: 101962
|
13:43 - 1402/11/21
نسخه چاپی

فرمانده انتظامی استان اردبیل خبر داد:

۲۸ خرده‌فروش مواد مخدر در اردبیل دستگیر شد

۲۸ خرده‌فروش مواد مخدر در اردبیل دستگیر شد
فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری ۲۳8 معتاد متجاهر و ۲۸ خرده‌فروش مواد مخدر خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی  «سبلان ما»  به نقل ازخبرگزاری پلیسسردار جواد تقوی، با تأکید بر اینکه امنیت و آرامش مردم خط‌قرمز پلیس است؛ از اجرای مرحله جدیدی از طرح آرامش در شهر خبر داد و اظهار داشت: افزایش احساس امنیت فردی و اجتماعی، توسعه نشاط اجتماعی و ناامن‌کردن فضای جامعه برای مجرمان از اهداف مهم اجرای این طرح است.

 وی افزود: برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر و جمع‌آوری و ساماندهی معتادان متجاهر از رویکردهای این طرح بوده که به مدت ۲۴ ساعت توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و همکاری عملیاتی مأموران کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی استان اردبیل اجرا شد.

 فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به دستاوردهای اجرای این طرح گفت: دستگیری ۲۳۸ معتاد متجاهر و ۲۸ خرده‌فروش مواد مخدر، کشف ۳ کیلو و ۱۱۷ گرم انواع مواد مخدر، ۲ دستگاه ترازوی توزین مواد مخدر و ۲۰۰ سی‌سی شربت غیرمجاز از دستاوردهای مهم اجرای این طرح است.

 سردار تقوی در خاتمه با قدردانی از مشارکت و همدلی مردم در اجرای موفق طرح‌های انتظامی خاطرنشان کرد: تلفن ۱۳۰ و ۱۱۰ مرکز فوریت‌های پلیسی به‌صورت شبانه‌روزی آماده دریافت گزارش‌های مردمی دررابطه‌با فعالیت‌های مجرمانه است.

انتهای خبر/ ش

 

 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد