سرویس: سیاسی
کد خبر: 101972
|
08:57 - 1402/11/22
نسخه چاپی

روایتی از بهمن تماشایی در 45 سالگی انقلاب؛

22 بهمن؛ روزی از جنس عشق و دلدادگی+ عکس و فیلم

22 بهمن؛ روزی از جنس عشق و دلدادگی+ عکس و فیلم
در اردبیل دختران دهه نودی، از صبح زود با جمع دوستانه پرچم به دست خود را میدان شریعتی رسانده‎اند؛ سوین دختری ۱۲ ساله می‌گوید: «من ایرانم، ما ایرانیم؛ آمده‌ایم تا بگوییم چو ایران مَباشد تَن من مَباد.»

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی  «سبلان ما»،  امروز در جشن چهل و پنجمین سالگی انقلاب اسلامی ایران، همه برای ایران می‌آییم.

 از ساعت هفت صبح در خیابان‌های منتهی به مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در سرتاسر استان اردبیل، کوچک و بزرگ دست در دست هم و پرچم ایران به دست خود را به جمع راهپیمایان می‌رسانند؛ امروز روزی از جنس عشق و آینه است.

 

 

 مسیر راهپیمایی 22 بهمن در اردبیل

 

راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهل و پنجمین سالگی انقلاب در برخی از شهرستان‌های استان اردبیل از ساعت ۱۰ و در برخی دیگر از شهرستان‌های این استان از ساعت ۱۰:۳۰ و ۱۱ صبح آغاز خواهد شد.

مسیرهای راهپیمایی در استان اردبیل به شرح زیر است:

 در شهر اردبیل مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن از ساعت ۱۰ صبح و از ایستگاه سرعین تا میدان مصلی خواهد بود.

 در شهرستان پارس‌آباد آغاز راهپیمایی ۲۲ بهمن از ساعت ۱۰:۳۰ صبح و از میدان سپاه خواهد بود.

در شهرستان گرمی راهپیمایی ۲۲ بهمن از ساعت ۱۰:۳۰ آغاز خواهد شد و راهپیمایان مسیر مسجد جامع تا میدان امام خمینی را خواهند پیمود.

 در شهرستان نیر راهپیمایی از ساعت ۱۱ آغاز شده و مسیر راهپیمایی از جلوی بانک ملی تا روبروی شهرداری نیر خواهد بود.

 در شهرستان بیله‌سوار از ساعت ۱۰:۳۰ صبح و از میدان سپاه خواهد بود و در روستای انجیلو نیز از همین ساعت آغاز خواهد شد.

 در شهرستان مشگین‌شهر  راهپیمایی از ساعت ۱۰:۳۰ صبح  آغاز و مسیر راهپیمایی از مزار شهدای گمنام تا  خیابان امام خواهد بود.

  در شهرستان نمین از ساعت ۱۰:۳۰ صبح و از مزار شهدای گمنام تا میدان شهدا خواهد بود.

 در شهرستان انگوت  راهپیمایی ۲۲ بهمن از ساعت ۱۰:۳۰  و از میدان نماز آغاز خواهد شد.

در شهرستان کوثر راهپیمایی ۲۲ بهمن از ساعت 11 آغاز خواهد شد و راهپیمایان مسیر فرمانداری تا مسجد و و بالعکس جامع  را خواهند پیمود.

  در شهرستان اصلاندوز از میدان امام حسین(ع) از ساعت 10 صبح و از میدان امام حسین(ع) خواهد بود.

 

 

 در اردبیل دختران دهه نودی، از صبح زود با جمع دوستانه پرچم به دست خود را میدان شریعتی رسانده‎اند؛ سوین دختری ۱۲ساله و دختری از دیار سبلان می‌گوید: «من ایرانم، ما ایرانیم؛ آمده‌ایم تا بگوییم چو ایران مَباشد تن من مَباد.»

 مادری که همراه نوزاد، دختر کوچک و همسرش، خود را برای حضور در جشن انقلاب و راهپیمایی ۲۲ بهمن اردبیل، آماده می‌کند، ما خانوادگی آمدیم تا نشان دهیم که ذره‌ذره وجودمان فدای ایران، اسلام و رهبرمان باد.

 امسال برای اولین‌بار است که راهپیمایی در اردبیل به‌صورت خانوادگی خواهد بود و غرفه‌های متفاوتی هم در مسیر راهپیمایی تدارک دیده شده است.

 

آغاز راهپیمایی ۲۲ بهمن در اردبیل 

 

راهپیمایی ۲۲ بهمن ساعت 10 صبح با جضور دلدادگان به انقلاب از ایستگاه سرعین  آغاز شد.

 

 
 
استاندار اردبیل در جمع راهپیمانان 22 بهمن در اردبیل:

 

مهمترین وظیفه نسل جدید حفظ عزت ایران است

 

استاندار اردبیل گفت: نسل گذشته انقلاب اسلامی ایران به وظیفه تاریخی خود عمل کردند و نگذاشتند یک وجب از خاک کشور برود و امروز وظیفه نسل جدید است که از ایران اسلامی، آرمان‌های انقلاب و شهدا صیانت کرده و در جهت عزت بیشتر آن بکوشند.

 سید حامد عاملی، استاندار اردبیل در جمع  راهپیمانان 22 بهمن در شهر اردبیل، گفت: نسل گذشته انقلاب اسلامی ایران به وظیفه تاریخی خود عمل کردند و نگذاشتند یک وجب از خاک کشور برود و امروز این وظیفه نسل جدید است که از ایران اسلامی، آرمان‌های انقلاب و شهدا را حفظ و صیانت کرده و در جهت عزت بیشتر آن بکوشند. 

 وی بیان داشت: ایام فجر انقلاب اسلامی فرصتی مغتنم است تا  نگاهی به مسیر طی شده  بیندازیم و هر کجا که از انقلاب فاصله گرفته‌ایم، اصلاح شود.

استاندار اردبیل تصریح کرد:  امروز ما مشکلات اقتصادی داریم از این‌رو در شرایط کنونی همه باید تلاش کنیم تا با رفع مشکلان اقتصادی، عزت بیشتر ایران را رقم بزنیم. 

 

حضور خانوادگی مردم گرمی در جشن انقلاب

 

حضور پرشور خانوادگی مردم گرمی در جشن انقلاب

 

 

راهپیمایی ۲۲ بهمن در روستاهای اردبیل 

 

راهپیمایی ۲۲ بهمن در روستاهای اردبیل+ تصویر

 

 اهالی روستای آتشگاه تکبیرگویان آمده بودند

 

 

نهضت سال ۵۷ پایان مارکسیسم و لیبرالیسم بود

 

وحید جلال زاده در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در مصلی اردبیل، با بیان اینکه همه دینداران عالم مدیون امام خمینی (ره) هستند، اظهار داشت: معجزه امام خمینی (ه) بازگردان دین به عرصه عمومی، سیاسی و فرهنگی است و از همین رو است که همه دینداران دنیا مدیون امام هستند؛ امام راحل (ره) نشان داد با دین می‌شود دنیای مردم را اداره کرد.

 وی تصریح کرد: نهضت سال ۵۷ پایان مارکسیسم و لیبرالیسم بود و در نامه امام راحل به گورباچف نیز ایشان فرمودند که من صدای شکسته‌شدن استخوان‌های مارکسیسم را می‌شنوم، همچنین رهبر معظم انقلاب نیز فرموده‌اند که پایان هژمونی آمریکا به سرکردگی آمریکا رسیده است و قطعاً وعده خدا برای پیروزی جبهه حق محقق می‌شود.

 رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: امام مردم را صاحبان اصلی مملکت و منشأ قدرت می‌دانست و قدرت را به مردم بازگرداند؛ ایشان مردم را باورداشت و کار را به آنها سپرد.

 وی گفت: این بطن و متن مردم است که در مقابل فتنه‌ها ایستاد و امروز در ۲۲ بهمن فریاد هیهات من الذله سر می‌دهد.

 

 روایتی از نسل چهارمی‌های انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن

 

 

نسل چهارمی انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن اردبیل + تصاویر

 

 

 

شعار خاص دهه نودی‌ها در 22 بهمن

 

 

شعار خاص دهه نودی‌ها در 22 بهمن

 

دهه نودی‌ها این امیدهای ایران اسلامی خط و نشان هم برای دشمنان کشیدند و گفتند: ما برای بوسیدن خاک سر قله‌ها چه خطرها کرده‌ایم، ما برای آن که ایران خانه خوبان شود، رنج دوران برده‌ایم.

دهه نودی‌ها خاص و ویژه در راهپیمایی 22 بهمن امسال حضور داشتند و البته  شعارهای خاص‌تری در راهپیمایی  دادند. 

 از آمریکا و رژیم صهیونیستی تا جانم فدای ایران و جانم فدای رهبر  شعارهایی بودند که امروز دهه‌ نودی‌ها سر دادند؛ امیدهای ایران اسلامی خط و نشان هم برای دشمنان کشیدند و گفتند: ما برای بوسیدن خاک سر قله‌ها چه خطرها کرده‌ایم، ما برای آن که ایران خانه خوبان شود، رنج دوران برده‌ایم.

 
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را ناامید کرد

 

 

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را ناامید کرد

 

امام‌جمعه گرمی در جمع شرکت‌کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن این شهر گفت: دشمن با ترفندهای مختلف به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بود، اما مردم با حضور پرشور نقشه‌های آنها را نقش‌برآب کردند.

 حجت‌الاسلام‌والمسلمین یدالله صفری، امام‌جمعه و سخنران امروز بعد از راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان گرمی گفت: مردم موقعیت شناس و ولایتمدار شهرستان گرمی با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انشا الله با خلق حماسه در انتخابات ۱۱ اسفندماه به دشمنان نشان دادند و خواهند داد که پشتیبان این نظام مقدس هستند.

 

 وی بیان داشت: دشمنان با ترفندهای مختلف به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بودند اما مردم با حضور پرشور در این راهپیمایی نشان دادند که همواره بر سر عهد و پیمان خود با امام راحل و شهدا هستند و نقشه‌های آنها را نقش‌برآب کردند.

 

حضور حداکثری محاسبات دشمن را برهم می‌زند

 

 

حضور حداکثری محاسبات دشمن را برهم می‌زند

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تصریح کرد: اگر حضور نباشد دشمن جری می‌شود و وقتی که حضور اتفاق بیافتد دشمن می‌ترسد و محاسباتش بر هم می‌خورد.

حجت‌الاسلام حسین علیه در جمع شرکت‌کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان خلخال، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در بیانیه دوم گفت: در چله دوم انقلاب دولت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن اسلامی تشکیل خواهد شد و وقتی اینها تشکیل شد قطعاً ظهور محقق خواهد شد .

 وی افزود: قدم به قدمی که برای تقویت، حفظ انقلاب و حفظ اسلام برداشته می‌شود، ارزشمند است و هیچ عبادتی جایگزین آن نخواهد بود.

 مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تصریح کرد: اگر حضور نباشد دشمن جری می‌شود و وقتی که حضور اتفاق بیافتد دشمن می‌ترسد و محاسباتش بر هم می‌خورد.

 وی با بیان اینکه امروز با حضورمان انقلابمان را قوی‌تر کردیم، اضافه کرد: دشمنیِ دشمنان بسیار شدیدتر از آن چیزی است که بر زبان می‌آورند؛ اگر خدای‌ناکرده دشمن بر ما مسلط شود بر تک‌تک ما رحم نخواهد کرد همچنان که الان به مردم غزه رحم نمی‌کند.

حجت‌الاسلام علیه تصریح کرد: دشمن می‌خواهد مردم را از ولایت دور کند و رمز پیروزی دشمن در همین است پس در مقابل دشمن باید با حضورمان در راهپیمایی امروز و شرکت در انتخابات ۱۱ اسفند نشان خواهیم داد  که مردم با ولایت همبستگی دارند، زیرا حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی و تمامی شعائر انقلاب به‌خاطر انقلاب و حفظ ولایت‌فقیه و اصل نظام اسلامی است.

 وی تأکید کرد: اگر امروز حماس، انصارالله یمن و جبهه مقاومت اسلامی در مقابل دشمن ایستاده دلیل بر قوی‌بودن انقلاب اسلامی است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل خاطرنشان کرد: با انسجام قوای سه‌گانه، تبعیت و همراهی مردم تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری قله‌های نهایی را فتح خواهیم کرد.

 

بهمن جلوه اقتدار و عظمت ایران است

 

 

۲۲ بهمن جلوه اقتدار و عظمت ایران است

 

 حجت‌الاسلام هادی پیری در مراسم راهپیمایی ظهر امروز در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در شهرستان سرعین گفت: روز ۲۲ بهمن جلوه اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران است.
  وی گفت: ما در روز ۲۲ بهمن‌ماه با امام خمینی (ره)، رهبر انقلاب و شهدای انقلاب تجدید بیعت می‌کنیم و هدف ما از گرامیداشت ۲۲ بهمن چهار مورد است که تعظیم شعائر یکی از آنها است؛ وقتی ما با حضور خود مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل می‌گوییم، دشمن را عصبانی می‌کنیم که این مصداق عینی تعظیم شعائر است.

مسئول گروه جهادی انصارالمهدی (عج) زنده نگه‌داشتن ایام‌الله، یاری‌کردن نظام، رهبری و عصبانی کردن دشمن با حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اتفاق می‌افتد و امروز ما با حضورمان در روز ۲۲ بهمن عیناً با آرمان‌های امام شهدا و شهدای انقلاب تجدید بیعت کردیم.

 

 

کودکان کالسکه‌سوار در جشن  پیروزی انقلاب اسلامی ایران حضوری گسترده داشتند. 

 

انتهای خبر/ ش

انتهای خبر/ ش

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد