سرویس: سیاسی
کد خبر: 101977
|
11:42 - 1402/11/22
نسخه چاپی

رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس:

نهضت سال ۵۷ پایان مارکسیسم و لیبرالیسم بود

نهضت سال ۵۷ پایان مارکسیسم و لیبرالیسم بود
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: همه دینداران عالم مدیون امام خمینی (ره) هستند؛ چراکه معجزه امام بازگردان دین به عرصه عمومی، سیاسی و فرهنگی است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی  «سبلان ما»، وحید جلال زاده در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در مصلی اردبیل، با بیان اینکه همه دینداران عالم مدیون امام خمینی (ره) هستند، اظهار داشت: معجزه امام خمینی (ه) بازگردان دین به عرصه عمومی، سیاسی و فرهنگی است و از همین رو است که همه دینداران دنیا مدیون امام هستند؛ امام راحل (ره) نشان داد با دین می‌شود دنیای مردم را اداره کرد.

 وی تصریح کرد: نهضت سال ۵۷ پایان مارکسیسم و لیبرالیسم بود و در نامه امام راحل به گورباچف نیز ایشان فرمودند که من صدای شکسته‌شدن استخوان‌های مارکسیسم را می‌شنوم، همچنین رهبر معظم انقلاب نیز فرموده‌اند که پایان هژمونی آمریکا به سرکردگی آمریکا رسیده است و قطعاً وعده خدا برای پیروزی جبهه حق محقق می‌شود.

 رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: امام مردم را صاحبان اصلی مملکت و منشأ قدرت می‌دانست و قدرت را به مردم بازگرداند؛ ایشان مردم را باورداشت و کار را به آنها سپرد.

 وی گفت: این بطن و متن مردم است که در مقابل فتنه‌ها ایستاد و امروز در ۲۲ بهمن فریاد هیهات من الذله سر می‌دهد.

انتهای خبر/ ش

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد