سرویس: سیاسی
کد خبر: 101985
|
17:10 - 1402/11/22
نسخه چاپی

پیام قدردانی فرمانده سپاه استان اردبیل از مردم؛

حماسه‌آفرینی مردم اردبیل در 22 بهمن ستودنی است

حماسه‌آفرینی مردم اردبیل در 22 بهمن ستودنی است
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) با صدور پیامی از شهروندان استان اردبیل به واسطه حضور حماسی در راهپیمایی۲۲ بهمن قدردانی کرد و اظهار داشت: این حضور پرشور پای صندوق‌های رأی در 11 اسفند تجلی خواهد یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«سبلان ما»، سردار غلامحسین محمدی اصل طی پیامی با پرشور و پرمعنا دانستن حضور مردم در راهپیمایی بزرگداشت چهل‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان اردبیل، به این واسطه از مردم قدردانی و سپاسگزاری کرد.

 در این پیام آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و ولایتمدار استان اردبیل، حضور بی‌دریغ‌ و باشکوه شما بندگان‌ صالح‌ خدا و انسان‌های‌ آگاه‌ و مؤمن‌ که‌ به‌ خیابان‌ها آمدید، به‌ جهان‌ اعلام‌ کردید که‌ این‌ ملت‌ بزرگ‌ از مسیر حق و حقانیت بازنخواهد گشت‌ و پرچم‌ بنیان‌گذار جمهوری اسلامی حضرت امام‌ خمینی‌ (ره) و خلف صالح ایشان حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و شهیدان‌ قافله‌ عشق‌ را تا ابد در اهتزاز نگاه‌ خواهد داشت‌.  

 

خسته مباد گام‌های الهی و استوارتان، سربلند باد پرچم همت و آزادگی‌تان، درود خدا بر عزم راسخ و بصیرت بی‌همتایتان که همیشه در لحظه‌ نیاز،‌ صحنه رویارویی با دشمنان و معاندان و منافقان و بددلان و بدخواهان را عرصه‌ی پیروزی حق می‌سازید و نمایشگاهی از عزت و عظمت می آرایید.

 

پیام این حضور بی‌بدیل این است که دوستان و دشمنان ملت ایران بدانند که این ملت برای رسیدن به قلّه‌ پیشرفت و سعادت با تکیه به خدا و اعتماد به قدرتی که باری‌تعالی به او بخشیده است هر مانعی را از سر راه برخواهد داشت.

 

حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات ۱۱ اسفند امسال نیز تداوم حماسه‌آفرینی امروز خواهد بود و ملت با حضور در پای صندوق‌های رای ضمن خنثی کردن توطئه‌های دشمنان، اصلح‌ترین و کارآمدترین و دلسوزترین افراد را برای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری انتخاب می‌کنند.

 

هموطنان در سراسر استان با حضور پرشکوه خود امنیت آفریدند و نشان دادند که همواره راه شهیدان که امنیت را برای کشور عزیزمان ایران به ارمغان آوردند ادامه می‌دهند.

 

سربازان ولایت در سپاه استان اردبیل، خداوند قادر متعال را بخاطر هدایت و دست رحمتش بر سر این کشور و این ملت سجده شکر را به جای آورده و همچون قطره‌ای از این اقیانوس، از یکایک آحاد مردم عزیز تشکر می‌نمایند این اتحاد کلمه، این همت و هوشیاری، این حضور مردمی را  می‌بایست همه قدر بدانیم و از آن برای بنای رفیع افتخارات ایران اسلامی بهره بگیریم.

 

 

انتهای خبر/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد