سرویس: حوزه و دانشگاه
کد خبر: 101990
|
10:08 - 1402/11/23
نسخه چاپی

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خبرداد:

مناظره نامزدهای انتخابات مجلس در اردبیل برگزار می‌شود

مناظره نامزدهای انتخابات مجلس در اردبیل برگزار می‌شود
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اردبیل از برگزاری مناظره نامزدهای انتخابات مجلس در اردبیل خبر داد و گفت: این مناظره در دانشگاه‌های اردبیل برگزار خواهد شد.

امیرمحمد معبودی در گفتگو با خبرنگار حوزه و دانشگاه پایگاه خبری تحلیلی«سبلان ما»، به تشریح برنامه‌های بسیج دانشجویی در خصوص دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دانشگاه‌های استان اردبیل پرداخت و گفت: برگزاری نشست‌های روشنگری، تبیین معیارهای انتخاب اصلح، تریبون آزاد، کرسی‌های آزاداندیشی، میزگردهای تخصصی با حضور کارشناسان و مناظره نامزدهای دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی از جمله برنامه‌های بسیج دانشجویی جهت زمینه‌سازی جذب مشارکت حداکثری آحاد مردم برای حضور پرشور توأم با انتخاب آگاهانه مردم در انتخابات پیشرو است.

 

وی با بیان اینکه تبیین معیارهای انتخاب اصلح و ایجاد نشاط سیاسی در جامعه از مهم‌ترین و اصلی‌ترین رسالت دانشجویان برای انتخابات پیشرو است، گفت: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی برای همه نامزدهای انتخابات دوازدهمین  دوره مجلس شورای اسلامی دعوت‌نامه حضور در مناظره ارسال کرده و با استقبال داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز مواجه شده است.

 

معبودی گفت: مناظره یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها برای ایجاد نشاط سیاسی و زمینه‌سازی مشارکت حداکثری در انتخابات است و از همین رو همواره با اقبال عمومی برخوردار است.

 

وی از راه‌اندازی قرارگاه انتخاباتی شهید دیالمه ویژه انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل خبر داد و گفت: هدف از راه‌اندازی این قرارگاه ساماندهی فعالیت‌های دانشجویی برای شورآفرینی توأم با تبیین معیارهای انتخاب اصلح در دانشگاه‌ها و جامعه است.

 

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل همچون ادوار گذشته بعد از انتخابات وکلای ملت را رها نکرده و با برگزاری نشست‌های دانشجویی، نمایندگان مردم را به چالش کشانده و به مطالبه‌گری می پردازد.

 

معبودی در ادامه سخنان خود از راه‌اندازی قرارگاه انتخاباتی شهید دیالمه در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان خبر داد و گفت: قرارگاه انتخاباتی شهید دیالمه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل در راستای کنشگری با هدف مشارکت حداکثری مردم در انتخابات راه‌اندازی شده است.

 

وی به تشریح جزئیات مناظرات انتخاباتی پرداخت و گفت: این برنامه از طریق نامه رسمی، ارسال پیامک و همچنین فراخوان عمومی در رسانه‌ها به‌تمامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین، اطلاع‌رسانی شده است.

 

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل در ادامه سخنان خود با بیان اینکه داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی تا تاریخ ۲۵ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ فرصت دارند جهت حضور در مناظره اعلام آمادگی کنند، گفت: این مناظرات با حضور عموم دانشجویان، اصحاب رسانه و خبرنگاران برگزار خواهد شد.

 

معبودی گفت: بعد از مهلت اعلام شده طی مراسمی با حضور نمایندگان نامزدهای انتخابات قرعه‌کشی مناظرات انجام خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: همه باید تلاش کنند تا با ایجاد نشاط سیاسی زمینه‌ساز مشارکت حداکثری انتخابات شوند.

 

 

 

انتهای پیام/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد