سرویس: سیاسی
کد خبر: 102004
|
00:32 - 1402/11/24
نسخه چاپی

فرماندار اردبیل خبر داد:

اعلام اماکن ممنوعه برای ایجاد ستاد تبلیغات انتخاباتی

اعلام اماکن ممنوعه برای ایجاد ستاد تبلیغات انتخاباتی
فرماندار اردبیل در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی به اماکن ممنوعه راه‌اندازی ستادهای تبلیغاتی اشاره کرد و گفت: هفت نقطه شهرستان اردبیل برای فعالیت‌های تبلیغات انتخابات ممنونع است.

سید محمد اعتماد اعجاز در گفتگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «سبلان ما»، به تبلیغات ستادهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: هفت نقطه شهرستان اردبیل برای فعالیت‌های تبلیغات انتخابات ممنونع است.
وی به تشریح این مناطق پرداخت و گفت: ایستگاه سرعین به‌طرف شریعتی (از سمت راست از دخانیات و چپ از پمپ‌بنزین تا میدان شریعتی) و از شریعتی تا میدان امام حسین (ع) در کنار میدان پانزده خرداد تا شریعتی و از شریعتی تا باغمیشه از جمله مناطق ممنوعه برای راه‌اندازی ستاد تبلیغات انتخاباتی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری است.
فرماندار اردبیل گفت: میدان ورزش تا عالی‌قاپو، چهارراه آبروان تا میدان امام حسین (ع) و همچنین پیر عبدالملک تا پل باغمیشه نیز از جمله مناطق ممنوعه برای ایجاد و راه‌اندازی ستادهای انتخاباتی عنوان شده است.
وی گفت: سه‌راه دانش به سمت خیابان اسماعیل بیگ (خیابان بیضاء اردبیلی) و همچنین انتهای خیابان داروپخش از پل داروپخش به سمت خیابان وحدت تا مقابل شهرداری از دیگر مناطق اعلام شده برای ممنوعیت راه‌اندازی ستادهای انتخاباتی در شهرستان اردبیل است.
اعتماد اعجازی ضمن دعوت از همه داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از هواداران داوطلبان نیز خواست با فراهم‌کردن نشاط اجتماعی در کنار نشاط سیاسی در جامعه شورآفرینی کرده و با ایجاد فضای مهر و امید، منجر به وحدت و همدلی بیشتر برای حضور حداکثری مردم در انتخابات پیشرو شوند.

انتهای خبر/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد