سرویس: اقتصادی
کد خبر: 102008
|
07:35 - 1402/11/24
نسخه چاپی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل:

فرصت استفاده از فجرانه محدود به بهمن‌ماه نیست

فرصت استفاده از فجرانه محدود به بهمن‌ماه نیست
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: سرپرستان خانوار بدون نگرانی اقدام به خرید طرح فجرانه کنند چرا که این طرح برخلاف تصور برخی‌ها محدود به ۱۷ بهمن و یا دهه فجر نیست و واجدین شرایط تا سه ماه آینده فرصت خرید دارند.

بهروز رحیم‌زاده در گفتگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی«سبلان ما»، به تشریح جزئیات اجرای طرح فجرانه در استان اردبیل پرداخت و گفت: سرپرستان خانوار بدون نگرانی اقدام به خرید طرح فجرانه کنند چرا که این طرح برخلاف تصور برخی‌ها محدود به ۱۷ بهمن و یا دهه فجر نیست.

وی با اشاره به این موضوع که پس از اعلان اجرای طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی، در برابر برخی فروشگاه‌ها ازدحام شد، بیان داشت: علت این ازدحام و سردرگمی شهروندان در برابر فروشگاه‌ها، تصور محدود بودن اجرای طرح فجرانه به ۱۷ بهمن و یا دهه فجر بود که این تصور درست نیست و واجدین شرایط تا سه ماه آینده فرصت دارند به فروشگاه‌های مجاز مراجعه و نسبت به انجام خرید اقدام کنند.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اظهار کرد: در طرح فجرانه مبلغ ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال به‌ازای هر فرد برای خرید ۱۱ قلم کالای اساسی شارژ شده است و طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی سه‌ماهه است و کارت‌های سرپرستان خانوار بر اساس آن در تاریخ هفدهم هر ماه شارژ خواهد شد.

 
گوشت مرغ، گوشت قرمز، برنج، روغن، ماکارونی، شیر، پنیر، ماست، قند و شکر، تخم‌مرغ و حبوبات، ۱۱ قلم کالای اساسی طرح فجرانه است.

 

 

انتهای خبر/ ش

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد