سرویس: اجتماعی
کد خبر: 130
|
10:38 - 1391/07/23
نسخه چاپی

مردم ولایتمدار شیروان چشم به راه رهبری هستند

مردم ولایتمدار شیروان چشم به راه رهبری هستند
شهروندان مومن و ولایتمدار شیروانی چشم به راه رهبر معظم انقلاب، برای سفر معظم له به شهرشان بی صبرانه لحظه شماری می کنند.

به گزارش سبلانه به نقل از ایرنا، مردم ولایی و انقلابی این خطه در آستانه حضور ولی امر مسلمین در دیار خود مشتاقانه منتظرند و برای دیدار با ایشان در این منطقه بی قراری می کنند.

یک دانشجوی شیروانی با بیان این که عطش این دیدار ریشه در انتظار سالیان دارد می گوید: اکنون این انتظار طاقت فرسا به پایان رسیده و مردم بی صبرانه منتظر حضور رهبر محبوب خود در این خطه هستند.

ˈاحسان فتح الله زادهˈ افزود: سفر رهبر فرزانه انقلاب علاوه بر برکات معنوی و روحانی فراوان، در توسعه استان نوپای خراسان شمالی و نیز شهرستان شیروان بسیار اثرگذار خواهد بود.

یکی از فرهنگیان شیروانی نیز با اشاره به این که سفر رهبری نقطه عطفی در تاریخ این خطه است گفت: شادمان هستیم که آرزوی دیرینه مردم این سامان محقق شد زیرا سفر معظم له به شهر ما فرصت معنوی بزرگی برای مردم است.

ˈفریبا شادمهریˈ افزود: اهالی ولایتمدار شیروان مدتها منتظر سفر ولی فقیه خود بودند و امروز از حضور رهبر خویش در منطقه به وجد آمده اند.

وی گفت: مردم منطقه چشم انتظار تشریف فرمایی قدوم مبارک رهبر فرزانه انقلاب هستند و از روزها قبل خود و شهر و دیارشان را برای استقبال از معظم له آماده کرده اند.

یک شهروند دیگر شیروانی گفت: سفر رهبر عزیز به این استان و شهرستان سفری ماندگار و به عنوان خجسته ترین رخداد تاریخ این خطه از میهن اسلامی ثبت و ضبط خواهد شد.

ˈکیوان عزیزیˈ افزود: با استقبالی پرشور و صمیمی از رهبر معظم انقلاب و خلق و ثبت صحنه های بی بدلیل برگ زرین دیگری بر اوراق پرافتخار تاریخ این شهرستان می افزاییم و به لطف پروردگار از آثار، برکات و عطایای معنوی سفر بهره مند خواهیم شد.

یکی از بازاریان شیروان نیز گفت: سفر رهبر آرزوی دیرینه مردم این دیار بوده لذا با حضور ایشان در این شهرستان موجی از نشاط و شادابی در بین مردم و مسوولان بروز یافته و حضور گسترده مردم در استقبال از رهبری در واقع تجدید میثاق با ولی فقیه و شهدا است.

ˈحسین عابدیˈ با بیان اینکه سفر رهبری روحیه انقلابی مردم را تقویت و تثبیت خواهد کرد افزود: با حضور معظم له ارزشهای انقلاب، دفاع مقدس و ولایت پذیری و ولایتمداری مردم جلایی دیگر می گیرد.

یکی از بانوان شیروانی نیز با بیان این که سفر ولی فقیه منشا خیر و برکات فراوانی خواهد بود می گوید: مردم این شهرستان با تمام وجود منتظر دیدار و زیارت مقام عظمای ولایت و ولی امر مسلمین در شهر خود هستند.

ˈکبری سعادت طلبˈ مهمترین دستاورد سفر معظم له را خیر و برکت معنوی برای مردم این منطقه برشمرد و عنوان کرد: مردم ولایتمدار شیروان با تجمع در میعادگاه دیدار، تجدید بیعتی دوباره با ولایت و آرمانهای امام و انقلاب خواهند کرد.

بر اساس برنامه تعیین شده، رهبر معظم انقلاب روز دوشنبه(فردا) به شهرستان شیروان سفر خواهند کرد.

شهرستان 157 نفری شیروان بعد از بجنورد دومین شهرستان پرجمعیت استان خراسان شمالی به شمار می رود.

مرکز این شهرستان در 60 کیلومتری شرق بجنورد واقع است و عمده ساکنان آن اقوام کرد و تات هستند.ک/4


انتهای پیام /

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد