سرویس: استانی
کد خبر: 1340
|
11:43 - 1391/08/25
نسخه چاپی

حقیقت کربلا ظالمان روزگار را رسوا کرده است

حقیقت کربلا ظالمان روزگار را رسوا کرده است
رئیس شورای شهر اردبیل گفت: حقیقت کربلا و نمایش عزت و عظمت قیام امام حسین (ع) برای همیشه ماهیت ظالمان روزگار را رسوا کرده است.

به گزارش سبلانه، حجت‌الاسلام محمدرضا سرداری در دویست و چهل و هشتمین جلسه شورای شهر اردبیل با تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) اظهار داشت: همه ما ادامه دهندگان راه شهدا و سلحشوران دشت نینوا هستیم و این بزرگ‌ترین افتخار ماست که امسال نیز حرمت‌دار کربلا و نهضت ابا‌ عبدالله ‌الحسین هستیم.

سرداری گفت: محرم بیانگر این حقیقت است که حقانیت هرگز در پرده کتمان باقی نمی‌ماند و روزی خورشید حقیقت رخ نموده و به اصطلاح ماه پشت ابر باقی نمی‌ماند.

این مسئول ادامه داد: حقیقت قیام امام حسین (ع) نیز همچون خورشید و روز روشن است و چون باطل همیشه در پس یک هوای مه‌آلود قرار می‌گیرد ممکن است لحظه‌ای تشعشع خود را از دست بدهد؛ اما هرگز اصالت آن از بین رفتنی نیست.

رئیس شورای شهر اردبیل ادامه داد: ما باید به این حقیقت ایمان داشته باشیم که نهضت ابا‌ عبدالله ‌الحسین نهضت همیشه زنده تاریخ است و شهدای کربلا نیز در دل‌ها و قلب‌ها تبلوری عینی و حقیقی پیدا کرده‌اند که برای همیشه مورد حرمت‌گذاری و احترام هستند.

سرداری بیان داشت: تجربه تلخ تاریخی حادثه کربلا را باید عزت مندانه پاس بداریم و یقین داشته باشیم که حق و حقیقت هیچ وقت جایگاه اصیل خود را از دست نمی‌دهد.

وی به تازگی و طراوت سوگواری امام حسین (ع) در هر مقطع و سال اشاره کرد و گفت: هر سال باشکوه‌تر از گذشته در کشور ما و کشورهای شیعی اسلامی و حتی غیر اسلامی عزاداری امام حسین (ع) جلوه‌ای واقعی پیدا کرده و علاقمندی به تداوم نهضت امام حسین امروز در بسیاری از سیره و سلوک آزادی‌خواهان جهان نمایان شده است.

این مسئول بیان داشت: در این انقلاب دشمنان سعی کردند با به وجود آوردن مسایل و مشکلات متعدد جلوی گسترش اسلام ناب و انقلاب اسلامی را بگیرند، اما از این حقیقت غافل بودند که این انقلاب همچون نهضت امام حسین (ع) پیامش جهانی و جاودانه است.

به گزارش خبرگزاریفارس، رئیس شورای شهر اردبیل در پایان اذعان داشت: قطعاً ما با مقاومت و سر تسلیم فرود نیاوردن در برابر دشمنان می‌توانیم انقلاب خود را به انقلاب امام عصر (عج) متصل کنیم تا زمینه برای برتری و چیرگی مسلمانان و شیعیان بر ظالمان روزگار فراهم آید.

انتهای پیام/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد