سرویس: فرهنگ و هنر
کد خبر: 1558
|
12:43 - 1391/08/30
نسخه چاپی

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل:

217 مربی در حلقه های صالحین اردبیل فعالیت دارند

217 مربی در حلقه های صالحین اردبیل فعالیت دارند
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع)گفت: 217 مربی برجسته در 5 هزار حلقه صالحین استان اردبیل فعالیت می کنند.

به گزارش خبرنگار سبلانه جلیل بابازاده امروز در جمع بسیجیان اردبیل، از تشکیل 5 هزار حلقه صالحین با ظرفیت  22نفر دراستان اردبیل خبر دادو گفت: جوانان، نوجوانان، پیشکسوتان و جامعه پزشکی اساس و محور  تشکیل حلقه‌های صالحین هستند.

وی با بیان اینکه 200 نفر از برجسته‌ترین افراد با عنوان مربی و 17 نفر سر مربی در این حلقه‌ها فعالیت دارند، گفت: تاکنون 80 هزار نفر بسیجی در حلقه‌های صالحین آموزش‌ دیده اند و نیروهای دیگر نیز در حال آموزش هستند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با تاکید براینکه هرکس در هر منصب و شغلی باید با تفکر و اندیشه بسیجی در راه اعتلای کشور تلاش کند، گفت : داشتن روحیه بسیجی برای توسعه و پيشرفت کارها بسیارمهم وحساس است و اگر این روحیه را نداشته باشیم در انجام کار ها با مشکل مواجه خواهیم شد.

وی داشتن ایمان برای کسب موفقیت درتمام ماموریت‌ها و برنامه‌ها را ضروری دانست و افزود:اگر ایمان، پایه تمام ماموریت ها‌ و برنامه ها شود اخلاص و جوانمردی سر لوحه کار ها شده و موفقیت درتمام برنامه ها حتمی است.

سردار بابا زاده تصریح کرد: همان طور که در تبیین نهضت امام  حسین (ع)،محتوا و بعد حماسی عاشورا باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد در نهضت امام خمینی و انفلاب اسلامی  نیز باید بعد بسیجی تقویت شود

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افتتاح  شش باب سوله ورزشی در شهرستان‌های استان اردبیل اظهار داشت: سوله‌ ورزشی حماسه 9 دی هفته گذشته ازطریق ویدئو کنفرانس در شهرستان پارس‌‌آباد افتتاح شد و سالن های دیگر در آینده افتتاح می شود.

انتهای پیام/

 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد