سرویس: دفاع و امنیت
کد خبر: 182
|
10:47 - 1391/07/24
نسخه چاپی

پرواز پهپاد حزب‌الله بر فراز سرزمین‌های اشغالی حق طبیعی آنان است

 پرواز پهپاد حزب‌الله بر فراز سرزمین‌های اشغالی حق طبیعی آنان است
وزیر دفاع با بیان این که هرآنچه در اختیار داریم در زمان خود برای دفاع از امت و سرزمین‌های اسلامی مورد استفاده قرار می‌دهیم، گفت: ما پرواز پهپاد حزب الله لبنان بر فراز سرزمین‌های اشغالی را حق طبیعی آنان می‌دانیم.

به گزارش سبلانه به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار احمد وحیدی در حاشیه افتتاح 8 واحد تولیدی جدید در حوزه مواد منفجره و پیشرانه با اشاره به دستاورد اخیر حزب‌الله گفت: پرواز پهپاد حزب الله لبنان بر فراز اراضی اشغالی، نشان از سستی و ضعف آن چیزی است که رژیم صهیونیستی به آن گنبد آهنین می‌گوید.

وی این اقدام حزب الله را گوشه‌ای از توانمندی اسلام دانست و افزود: هرآنچه در این مدت، با عنوان گنبد آهنین فضای دفاعی رژیم صهیونیستی بیان می‌شد با این اقدام فروپاشید و مشخص شد رژیم صهیونیستی نمی‌تواند از خشم امت اسلام درامان باشد.

وحیدی تاکید کرد: در این مسئله رژیم صهیونیستی که توانمندی‌های خود را بر مبنای توان نظامی به دیگران القاء می‌کرد، شکست خورد و این القائات نیز فروریخت و دیگر نمی‌تواند به امت‌های اسلامی زور بگوید و سلطه‌گری خود را اعمال کند.

وزیر دفاع افزود: این دستاورد به برکت مقاومت اسلامی و حرکت عزتمندانه جمهوری اسلامی ایران است.

وی گفت: باوجود تجاوزهای مکرر رژیم صهیونیستی به آسمان لبنان، ما پرواز پهپاد حزب الله لبنان بر فراز سرزمین‌های اشغالی را حق طبیعی آنان می‌دانیم.

وی افزود: حزب الله لبنان با این اقدام نشان داد که می‌تواند برای روزهای مبادا به طور کامل آماده باشد و ضرب شست لازم را در برابر هرگونه تخطی رژیم صهیونیستی با قوی‌ترین اقدام، پاسخ دهد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درباره ایرانی بودن این پهپاد و نیز میزان استمرار حمایت‌های کشورمان، گفت: توانمندی‌های جمهوری اسلامی ایران بسیار بالاست و در اختیار و خدمت امت اسلامی است.

وحیدی در پایان افزود: هرآنچه در اختیار داریم در زمان خود برای دفاع از امت و سرزمین‌های اسلامی مورد استفاده قرار می‌دهیم و این امری طبیعی است.

انتهای پیام

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد